Babil Fragmanı

Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in yazdığı Ay Yapım'ınyeni projesi Babil dizisi için Star Tv ile  anlaşıldı. Daha önce bir internet dizisiolarak planlana dizi yayın tarihlerinde yaşanan aksaklıktan dolayı TV kanalında yayınlanma kararı alındı. Babil dizisinin yönetmenliğini daha önce içerde ve KAradayı dizisinin yönetmenliğini üstlenen Uluç Bayraktar yapıyor. Baştollerini Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta yer alıyor. 

Büyük bir üniversitede Ekonomi bölümü hocalığı yapan İrfan, okulun fikir ve davranışlarına aykırı düşünceleri yüzünden okuldan atılır. Ufak tefek işlerle hayatlarını geçindirirken, İrfan'ın oğlu tedavisi herkesce mümkün olmayan, oldukça pahalı tedavisi olan bir hastalığa yakalanır. Her baba gibi İrfan'ın da görevi çocuğu için tedavi parasını temin etmektir. Arkadaşı ile emlak işine atılır. İyide para kazanır ancak emlak mafyası ellerinde avuçlarında ne varsa alır. 

Tedavi için acele etmesi gerektiğinin farkında olan İrfan, arkadaşı Egemen ile ülkenin en büyük saadet zincirini kurar. İşler istediği gibi gider. Tedavi ve tedaviden daha fazlasını kazanırlar. Ancak kazanılan bu para İrfan ve Egemen'in hayatındaki tüm sırların açığa çıkmasındaki en büyük basamak olur ve ikisinin hayatlarıda arapsaçına dönerler. 

Babil Oyuncu Kadrosu

İrfan (Halit Ergenç)

İrfan, ideal fikirleri ve yöntemleri olan Ekonomi profesörüdür. ÇAlıştığı okuldan cesur fikirleri nedeni ile atılır. Oğlunun tedavisi için ülkeyi soyar fakat kazandığı  haksız kazanç onu ve eşinin hayatındaki baskılanan sırları açığa çıkartır. 

Ayşe (Aslı Enver)

Ayşe Ekonomi öğrencisidir. Güzelliği ile kendinden fazlaca söz ettirir. Süleyman hocanın asistanıdır. İdealist düşünceleri onu günden güne İrfan'a bağlar. 

Egemen (Ozan Güven)

İrfan ve Eşi Eda'nın kundaktan arkadaşıdır. Arkadaşının zor günü için akla gelemiyecek işler yapar. İrfan'ın oğlunu kurtaranda ve İrfan'ın hayatını alt üst edende odur. 

Babil Oyuncuları

Babil . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Uluç Bayraktar
Yapım
2020 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Babil Son Bölüm Fragmanı

Babil 20. Bölüm Babil20. Bölüm
1.838 kez izlendi.
Macera
Babil 19. Bölüm Babil19. Bölüm
2.803 kez izlendi.
Macera
Babil 18. Bölüm Babil18. Bölüm
2.812 kez izlendi.
Macera
Babil 17. Bölüm Babil17. Bölüm
3.530 kez izlendi.
Macera
Babil 16. Bölüm Babil16. Bölüm
2.759 kez izlendi.
Macera
Babil 15. Bölüm Babil15. Bölüm
3.016 kez izlendi.
Macera
Babil 14. Bölüm Babil14. Bölüm
2.655 kez izlendi.
Macera
Babil 13. Bölüm Babil13. Bölüm
2.102 kez izlendi.
Macera
Babil 12. Bölüm Babil12. Bölüm
2.586 kez izlendi.
Macera
1 2 »