Babam ve Ailesi Fragmanı

Babam ve Ailesi dizisinin yapımcı şirketi Gold Productions olmuştur. Kanal D ekranlarından izleyicisiyle buluşan dizinin yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturuken senaryosu Onur Uğraş'ın kaleminden çıkmıştır. 19 Eylül 2016 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Babam ve Ailesi dizisi bir türlü reytinglerde zirvelere çıkmayı başaramadı. 12 Aralık 2016 tarihinden yayınlanan 13. bölümüyle birlikte dizi final yaptı.

Babam ve Ailesi dizisinin başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl ve Ceyda Düvenci paylaştı. Bu isimlere Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu, Caner Şahin, Sera Kutlubey, Zeynep Doğa Doğuşlu eşlik etti.

Babam ve Ailesi dizisi konusu

Zengin ve bilindik bir iş adamı olan Kemal İpekçi (Bülent İnal), İstanbul'da güzel bir hayat sürmektedir. Dışarıdan gören birisi eşi Suzan (Ceyda Düvenci) ve çocukları Mert ve Çiçek ile örnek bir aile gibi görünmektedirler. Ancak işin rengi pek de göründüğü gibi değildir. Kemal, Suzan'dan önce Nilgün (Ayça Bingöl) ile büyük bir aşk yaşamıştır. Aşkları Binnur'un maddi olarak alt seviyeden olması nedeniyle Kemal'in annesine takılır. Kemal'in annesi ne yapar ne eder türlü oyunlarla iki aşığı ayırmayı başarır. Bu büyük aşktan geriye iki çocuk kalmıştır. Nilgün, bu çocukları herkesten uzakta Adana'da Kemal'in destekleriye büyütmüştür. Babaları tarafından ihmal edilen ve babalarının diğer çocuklarıyla yaşadığı şaşalı hayatı uzaktan görmek Kadir ve Hasret'in yarasıdır. Nilgün tüm yaşadıklarına rağmen çocuklarını başı dik bir şekilde büyütmeyi başarmıştır. Yıllarca gizlediği sırrı oğlu Mert için Suzan'a açıklamak zorunda kalır. Kansere yakalanan Mert, kemik iliği nakli olmazsa ölecektir. Tek uygun donör Kemal'in oğlu Kadir'dir. Büyük bir şok yaşayan eşi Suzan'ı da alarak ikinci ailesine giden Kemal, Kadir'den kemik iliğini Mert'e bağışlamasını ister. Babasına büyük kızgınlık duyan Kadir, koştuğu şartla herkesi bambaşka bir hayata sürükleyecektir. Bu şarta göre Kemal, Suzan'dan boşanıp Nilgün ile evlenecektir. Kemal'in eşi bu şart karşısında çıldırsa da Mert'in hayatı mevzu bahis olunca ortalık birden bire karmakarışık bir hal alıyor. Kemal'in bu şartı kabul eder. Mert ve Çiçek, babalarının annelerinden ayrılmasıyla büyük bir şokla karşılaşacaktır. İkinci şok ise babalarının iki çocuk sahibi olduğu başka bir kadınla evlenecek olmasıdır. Bu andan itibaren Suzan, kocası kaybetmemek için bir mücadeleye girişecektir. Kemal ise her zaman en çok Nilgün'ü sevmiştir. Ayrılmalarına annesinin neden olduğunu da bilmemektedir. Bunu öğrenmesi durumunda Nilgün'e doğru çekilmesi yüksek ihtimal olacaktır. Tüm bunların yanında Kemal'in en büyük isteği iki farklı anneden doğan 4 kardeşi birbirine yaklaştırmaktır.

Babam ve Ailesi Oyuncuları

Babam ve Ailesi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Osman Kaya
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Babam ve Ailesi Son Bölüm Fragmanı

1 2 »