Babam İçin Fragmanı

Yapımında Duka Film'i gördüğümüz Babam İçin dizisi pazar akşamları Fox Tv'de izleyicisiyle buluştu. Özkan İpek, Sevda Kaygısız ve İnci Gülen dizinin yapımcılığını üstlenen isimler oldu. Babam İçin dizisinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız otururken senaryosunu Deniz Akçay kaleme aldı.

4 Aralık 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan Babam İçin dizisi 23 bölüm devam etti. 23 Mayıs 2012 tarihinde yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti.

Babam İçin dizisinin oyuncu kadrosunda Hasan Kaçan, Altan Gördüm, Nurcan Eren, Deniz Alan, Serhat Parıl, Duygu Yıldız, Emre Özcan, Damla Cercisoğlu, Sude Abbasova Kalyoncu, Füruzan Asena Ongan, Özlem Çakar, Gülseren Ceren Girgin, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Erdal Küçükkömürcü, Bengü Binaen, Büşra Ayaydın, Kemal Kocatürk, Şerif Bozkurt, Sultan Ulutaş, Sevinç Gürşen, Emre Erkan, Serap Önder yer aldı.

Babam İçin dizisi konusu

Kalabalık bir ailenin Babası olan Orhan, eşi, 4 çocuğu ve 1 torunuyla birlikte mutlu mesut yaşamaktadır. Gümrük memurluğu yapan Orhan, ailesine büyük önem vermektedir. Dostları ve akrabaları tarafından babacan bir adam olarak bilinmektedir. Orhan, kimseyi yarı yolda bırakmayan, herkesin derdini dinleyen ve onların derdine derman olmaya çalışan bir adamdır. Orhan'ın ayakta kalmasını sağlayan kişi her zaman eşi olmuştur. Orhan, eşinden aldığı destek sayesinde ailesi için güçlü kalabilmiştir. Orhan ve ailesinin evinde sevgi, saygı ve huzur var olmuştur hep. Orhan, alacağı haberden sonra eskisi kadar huzur içinde kalabilecek midir? Önünde kısa bir ömür kaldığını öğrenen Orhan, başta ailesi ve sonrasında kendisi için büyük bir hüzün hisseder. Bunun için bu dünyadan göçüp gitmeden yapması gerekenleri yapıp ailesine daha iyi bir yaşam sunmak ister. Tüm bunları karşılıksız, herhangi bir şey beklemeden yapmaktadır. Aslında o öyle sanmaktadır zira babalarının gösterdiği çabayı gören en küçüğünden en büyüğen ailesinin tüm fertleri bunu karşılıksız bırakmamak için büyük bir mücadele verecektir. Bu kötü haberden sonra Orhan'ın hayatı eskisinden çok farklı bir hal alacaktır. Zor bir süreçten geçmektedir ve durumunu kabullenmiştir. Orhan'ın tek endişesi ölümünün ardından geride bırakacağı ailesidir.

Babam İçin Oyuncuları

Babam İçin . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ahmet Katıksız
Yapım
2011 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Babam İçin Son Bölüm Fragmanı

1 2 »