Baba Fragmanı

Baba; Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı, başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın üstlendiği televizyon dizisidir.

Baba fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada büyük ses getirmeyi başardı. Emmy Ödüllü usta oyuncu Haluk Bilginer'i uzun zamandır televizyon ekranında görmek isteyen izleyici tanıtımı büyük bir beğeniyle karşıladı. Çukur dizisinden sonra 'Üç Kuruş' dizisiyle reytinglerde beklenen başarıyı yakalayamayan Ay Yapım'ın bu projeyle Çukur'da yakaladığı başarıya ulaşması bekleniyor.

BABA DİZİSİ KONUSU

Baba dizisi konusu hakkında henüz Show tv ve Ay Yapım tarafından bir açıklama yapılmadı. İlk yayınlanan tanıtımdan harabe bir evde yalnız başına yaşayan bir adamın oğlu ile karşılaşması izleyiciye aktarılıyor.

Ayrıca dizinin yayınlanan tanıtımında Norveçli Yazar Arne Garborg'un şu sözlerine yer veriliyor;

"Para ile yiyecek satın alabilirsin, ama iştah alamazsın.
İlaç alırsın, ama sağlık alamazsın.
Bilgi alırsın, ama bilgelik alamazsın.
Gösteriş alırsın, ama güzellik alamazsın.
Eğlence alırsın, ama neşe alamazsın.
Tanıdık alırsın, ama dost alamazsın.
Hizmetçi alırsın, ama sadakat alamazsın.
Boş vakit alırsın, ama huzur alamazsın.
Para ile her şeyin kabuğunu alır,
Ama hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın."

BABA DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin başrollerini usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş üstleniyor. Ayrıca yakın zamanda atv'de yayınlanan 'Kardeşlerim' dizisinde 'Melisa' karakterine hayat veren Damlasu İkizoğlu'nun da dizide yer aldığı bilgisi var. Dizi hakkında detaylar olgunlaştıkça bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BABA DİZİSİ HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Dizinin hangi gün yayınlanacağı da büyük merak konusu. Baba dizisinin yayın günü henüz belirsizliğini korusa da, Show tv'de şuan Pazartesi 'Üç Kuruş', Cuma ise 'Aziz' dizisi yeni bölümüyle yayınlanıyor. Reytinglerde 'Üç Kuruş'un istenen başarıya ulaşılamadığı düşünülürse dizinin Pazartesi günü ekrana gelmesi yüksek ihtimal.

Baba Oyuncuları

Baba . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Çağrı Bayrak
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Baba Son Bölüm Fragmanı

1 2 »