Baba Candır 61. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 5 Puan fragmana 3 oy verildi
Baba Candır 61. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Mart Pazar
Oyuncular
Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay

Bu fragman 2.339 kez izlendi.

Baba Candır Konusu

Güney Kore dizisi  What Happens To My Family'nin Türkiye uyarlaması olan Baba Candır'ın yapımı MF Yapım tarafından üstlenilirken TRT 1'den ekranlara gelmiştir. Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu Tayfun Güneyer yazmıştır.

Settar Tanrıöğren, Uras Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak ve Tülin Bursa dizide oyuncu olarak karşımıza çıkan isimler olmuştur.

Baba Candır konusu

Çelik ailesi kocaman bir evde iç içe yaşamaktadır. Ailenin reisi olan Salih, eşini kaybetmesinin ardından acısını bile tam olarak yaşayamadan kendini çocuklarına adamaya başlar. Acısını içinde yaşamaya devam eder tabi ki ama bunu çocuklarına belli etmez. Egemen, Ece ve Emrecan adındaki çocuklarının yanında eşinden ayrılan kız kardeşi Nermin, gelini Aslı ve küçük oğlu Emrecan'ın aşkı Ceylan'da aileye katılır. Ayrıca biricik kızı Ece'de patronu Haluk ile evlenme hayallerine dalmıştır. Ama babası Salih'i ikna etmek hiç de kolay değildir. Haluk ve Ece ilişkilerini ailenin babası Salih'e kabul ettirmek için binbir takla etmek zorundadır. Ece, Salih'in tek kızıdır ve onun evleneceği insanın daha farklı bir tipte olmasını bekler. Salih baba evin yanı sıra hep beraber işlettikleri bir pastaneyi de yönetmektedir. Dizi aynı evde yaşayan kocaman bir ailenin deli dolu fertleri ve öte yanda bu insanlarla baş etmekte olan bir babanın hikayesini anlatmaktadır.

Baba Candır karakterleri ve oyuncuları

Salih Çelik (Settar Tanrıöğren)

Eşini kaybeden talihsiz baba olan Salih, sonrasında eşinin ona armağanı olan 3 çocuğu en iyi bir şekilde yetiştirmek için elinden ne gelirse yapar. Çok sıcakkanlı bir insan olmasının yanı sıra bazı durumlarda çocuklarına korku salabiliyor.

Haluk Güney (Uras Kaygılaroğlu)

Ece'nin çalıştığı şirketin patronu olan Haluk, kalbini Ece'ye kaptırır. Kendini beğenmiş bir patron olsa da Salih baba gibi zorlu bir insandan kız almak zorundadır. Ve bu durum tabi ki hiç kolay değildir.

Ece Çelik (Berna Koraltürk)

Tam bir işkolik diyebiliriz Ece için. O kadar çok çalışır ki hayatını yaşamaya vakti kalmaz. Hal böyle olunca hayatının aşkına da çalıştığı şirkette rastlar. Hem de o kişi şirketin patronu Haluk Güney'dir. 

Ceylan (Melis Tüzüngüç)

Anne baba yokluğu çeken Ceylan, Üsküp'te mahalle sakinleri tarafından büyütülür. Daha sonra İstanbul'a gelen Ceylan, geçmişte Emrecan'ın hayatını kurtardığını ve ikisinin 11 yıl önce birbirlerine evlenme sözü verdiklerini iddia eder. Ama Emrecan bunu reddeder. Bu hikaye ne kadar doğru bilinmez ancak ikili arasında bir aşkın kıvılcımlarının başladığını söyleyebiliriz.

Emrecan Çelik (Özgün Karaman)

Ailenin ortanca çocuğudur. Pek çok gençte olduğu gibi bazı sorunları vardır. Çoğu zaman babasını kara kara düşündürür. Birden bir karşısına çıkan Ceylan'a aşık olur.

Egemen Çelik (Tolga Pancaroğlu)

Salih'in en büyük oğlu olan Egemen, ailenin en aklı başında çocuğudur ve kardeşlerine yardımcı olmayı sever. Aslı'ya gönlünü kaptırmış ve onunla evlenmiştir.

Aslı Taşçı Çelik (Dila Bayrak)

Egemen'in eşi olan Aslı, hemen aileye kendini kabul ettirmiştir ve Çelik ailesi tarafından adeta yıllardır ailenin bir ferdiymiş gibi karşılanır.

Nermin (Tülay Bursa)

Nermin, eşini kaybetmesinin ardından yalnız kalır. Sonrasında ise çocuklarıyla ilgilenmek zorunda olan ve birçok dertle boğuşan ağabeyinin yanına taşınmıştır.


Baba Candır 61. Bölüm Özeti


Baba Candır, yeni bölümü ile 12 Mart Pazar 2017 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Baba Candır Görüntüler

Baba Candır Oyuncuları

Tülay Bursa
Tülay Bursa
Mehmet Ulay
Mehmet Ulay
Melis Tüzüngüç
Melis Tüzüngüç
Settar Tanrıöğen
Settar Tanrıöğen
Uraz Kaygılaroğlu
Uraz Kaygılaroğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kuruluş Osman 24. Bölüm Kuruluş Osman24. Bölüm puan 5
622 kez izlendi.
Survivor 2020 90. Bölüm Survivor 202090. Bölüm puan 3
102 kez izlendi.
Survivor 2020 89. Bölüm Survivor 202089. Bölüm puan 3
383 kez izlendi.
Survivor 2020 88. Bölüm Survivor 202088. Bölüm puan 3
583 kez izlendi.
Survivor 2020 87. Bölüm Survivor 202087. Bölüm puan 3
666 kez izlendi.
Survivor 2020 86. Bölüm Survivor 202086. Bölüm puan 4
632 kez izlendi.
Survivor 2020 85. Bölüm Survivor 202085. Bölüm puan 4
633 kez izlendi.
Survivor 2020 84. Bölüm Survivor 202084. Bölüm puan 5
384 kez izlendi.
Survivor 2020 83. Bölüm Survivor 202083. Bölüm puan 3
930 kez izlendi.
Kuruluş Osman 23. Bölüm Kuruluş Osman23. Bölüm puan 5
1.860 kez izlendi.