Baba Candır 48. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi

Baba Candır 48. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yusuf Pirhasan
Yapım
2015 / Türkiye
Vizyon Tarihi
27 Kasım Pazar
Oyuncular
Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Özgün karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Mehmet Ulay

Bu fragman 18.948 kez izlendi.

Baba Candır Konusu

Güney Kore dizisi  What Happens To My Family'nin Türkiye uyarlaması olan Baba Candır'ın yapımı MF Yapım tarafından üstlenilirken TRT 1'den ekranlara gelmiştir. Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yaparken senaryosunu Tayfun Güneyer yazmıştır.

Settar Tanrıöğren, Uras Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak ve Tülin Bursa dizide oyuncu olarak karşımıza çıkan isimler olmuştur.

Baba Candır konusu

Çelik ailesi kocaman bir evde iç içe yaşamaktadır. Ailenin reisi olan Salih, eşini kaybetmesinin ardından acısını bile tam olarak yaşayamadan kendini çocuklarına adamaya başlar. Acısını içinde yaşamaya devam eder tabi ki ama bunu çocuklarına belli etmez. Egemen, Ece ve Emrecan adındaki çocuklarının yanında eşinden ayrılan kız kardeşi Nermin, gelini Aslı ve küçük oğlu Emrecan'ın aşkı Ceylan'da aileye katılır. Ayrıca biricik kızı Ece'de patronu Haluk ile evlenme hayallerine dalmıştır. Ama babası Salih'i ikna etmek hiç de kolay değildir. Haluk ve Ece ilişkilerini ailenin babası Salih'e kabul ettirmek için binbir takla etmek zorundadır. Ece, Salih'in tek kızıdır ve onun evleneceği insanın daha farklı bir tipte olmasını bekler. Salih baba evin yanı sıra hep beraber işlettikleri bir pastaneyi de yönetmektedir. Dizi aynı evde yaşayan kocaman bir ailenin deli dolu fertleri ve öte yanda bu insanlarla baş etmekte olan bir babanın hikayesini anlatmaktadır.

Baba Candır karakterleri ve oyuncuları

Salih Çelik (Settar Tanrıöğren)

Eşini kaybeden talihsiz baba olan Salih, sonrasında eşinin ona armağanı olan 3 çocuğu en iyi bir şekilde yetiştirmek için elinden ne gelirse yapar. Çok sıcakkanlı bir insan olmasının yanı sıra bazı durumlarda çocuklarına korku salabiliyor.

Haluk Güney (Uras Kaygılaroğlu)

Ece'nin çalıştığı şirketin patronu olan Haluk, kalbini Ece'ye kaptırır. Kendini beğenmiş bir patron olsa da Salih baba gibi zorlu bir insandan kız almak zorundadır. Ve bu durum tabi ki hiç kolay değildir.

Ece Çelik (Berna Koraltürk)

Tam bir işkolik diyebiliriz Ece için. O kadar çok çalışır ki hayatını yaşamaya vakti kalmaz. Hal böyle olunca hayatının aşkına da çalıştığı şirkette rastlar. Hem de o kişi şirketin patronu Haluk Güney'dir. 

Ceylan (Melis Tüzüngüç)

Anne baba yokluğu çeken Ceylan, Üsküp'te mahalle sakinleri tarafından büyütülür. Daha sonra İstanbul'a gelen Ceylan, geçmişte Emrecan'ın hayatını kurtardığını ve ikisinin 11 yıl önce birbirlerine evlenme sözü verdiklerini iddia eder. Ama Emrecan bunu reddeder. Bu hikaye ne kadar doğru bilinmez ancak ikili arasında bir aşkın kıvılcımlarının başladığını söyleyebiliriz.

Emrecan Çelik (Özgün Karaman)

Ailenin ortanca çocuğudur. Pek çok gençte olduğu gibi bazı sorunları vardır. Çoğu zaman babasını kara kara düşündürür. Birden bir karşısına çıkan Ceylan'a aşık olur.

Egemen Çelik (Tolga Pancaroğlu)

Salih'in en büyük oğlu olan Egemen, ailenin en aklı başında çocuğudur ve kardeşlerine yardımcı olmayı sever. Aslı'ya gönlünü kaptırmış ve onunla evlenmiştir.

Aslı Taşçı Çelik (Dila Bayrak)

Egemen'in eşi olan Aslı, hemen aileye kendini kabul ettirmiştir ve Çelik ailesi tarafından adeta yıllardır ailenin bir ferdiymiş gibi karşılanır.

Nermin (Tülay Bursa)

Nermin, eşini kaybetmesinin ardından yalnız kalır. Sonrasında ise çocuklarıyla ilgilenmek zorunda olan ve birçok dertle boğuşan ağabeyinin yanına taşınmıştır.


Baba Candır 48. Bölüm Özeti


Baba Candır, yeni bölümü ile 27 Kasım Pazar 2016 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Baba Candır Görüntüler

Baba Candır Oyuncuları

Tülay Bursa
Tülay Bursa
Mehmet Ulay
Mehmet Ulay
Melis Tüzüngüç
Melis Tüzüngüç
Settar Tanrıöğen
Settar Tanrıöğen
Uraz Kaygılaroğlu
Uraz Kaygılaroğlu
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Survivor 2020 96. Bölüm Survivor 202096. Bölüm puan 3
218 kez izlendi.
Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Sen Çal Kapımı1. Bölüm puan 4
856 kez izlendi.
Survivor 2020 95. Bölüm Survivor 202095. Bölüm puan 3
511 kez izlendi.
Zalim İstanbul 37. Bölüm Zalim İstanbul37. Bölüm puan 5
820 kez izlendi.
Survivor 2020 94. Bölüm Survivor 202094. Bölüm puan 3
460 kez izlendi.
Gençliğim Eyvah 1. Bölüm Gençliğim Eyvah1. Bölüm puan 5
1.256 kez izlendi.
Survivor 2020 93. Bölüm Survivor 202093. Bölüm puan 3
385 kez izlendi.
Survivor 2020 92. Bölüm Survivor 202092. Bölüm puan 3
520 kez izlendi.
Survivor 2020 91. Bölüm Survivor 202091. Bölüm puan 3
443 kez izlendi.