Azize Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Azize, zorlu bir süreçten geçen aşkın hikayesini anlatmaltadır. Süreç Film öncülüğünde ekranlara getirilen Azize dizisi 2019 yılında ekranlara gelmeye başlamıştır. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Azize dizisinin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaryosunda ise Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak gibi isimler bulunmaktadır.

Azize Konusu

Meryem şimdiki adı ile Azize. Azize geçmişte anne ve babasını elinden alan meşhur Alpan ailesinin karşısına çıkacak. Azize'yi kardeşi ile bir başına yokluk sefalet daha da önemlisi yetim ve öksüzlüğe bırakan Alpan ailesi. Kardeşi ondan tek bir şey beklemekteydi oysaki, intikam. Meryem kardeşinin istediği intikamı alabilmek için önce Azize olur. Ardından Alpanların küçük oğlu Kartal ile yolunu keşiştirir. Azize olur ancak intikam savaşı gitgide içinden çıkamadığı aşk savaşına döner. Geleceğe bakıp aşkını, geçmişe bakıp kardeşini görür. Arafta kalan Azize'nin hazin hikayesi Kanal D ekranlarında.

Azize Oyuncu Kadrosu

Azize - Meryem ( Hande Erçel)

Azize aslında Meryemdir. Geçmişte anne ve babasının ölümünden mesul Alpan ailesinden intikam almak ister. Ancak evdeki hesap çarşıya uymayınca intikam savaşı aşk sancısına dönüşür. 

Kartal Alpan ( Buğra Gülsoy)

Ailesinin çektirdiği bedelleri ödemek zorunda olan biridir. Alpan ailesinin kendisine benzemeyen tek ferdidir. Bu sebeble aşkı ile geçmişi arasında sınanacak ve büyük acılar çekecektir. 

Azize Oyuncuları

Azize . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Volkan Kocatürk
Yapım
2019 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Azize Son Bölüm Fragmanı

1