Ateş Kuşları 24. Bölüm Fragmanı

Ateş Kuşları 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Benal Tahiri
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
22 Eylül Cuma
Oyuncular
İlayda Alişan, Efekan Can, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı, Teoman Kumbaracıbaşı

Bu fragman 249 kez izlendi.

Ateş Kuşları Konusu

Ateş Kuşları 2022 - 2023 sezonunda Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan yeni dizilerden biridir. Konusu ve oyuncuları ile iddialı ve farklı bir konsept çizen dizi dram ve aile türünde ele alınmaktadır. Ateş Kuşları dizisinin yapım şirketi Bozdağ Film'dir ve dizinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Benal Tairi otururken hikaye ve senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme almaktadır. İstanbul'da ve çevresinde çekilen dizi sokak çocuklarına ve sokakta kalanların geleceğe nasıl baktıklarının ipuçlarını vermektedir.

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİ KONUSU

Bozdağ Film tarafından Atv için hazırlanan dram türündeki dizi Ateş Kuşları aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olarak da değerlendirilmektedir. Dizi 6 ile 13 yaş arasındaki beş çocuğun sokaklardaki hikayesini anlatmaktadır. Dizi, "sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez" sloganıyla ekrana gelmektedir. Sokak çocukları, uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık ve başka sorunlarla iç içe yaşamaktadır ve bu çocukların sonu çoğunlukla ya hapis ya da mezardır. Ateş Kuşları'nda bu sokak çocuklarından beş tanesi kendilerine biçilen bu geleceğe karşı çıkma derdindedir ve bu çemberi kırarak dışarı çıkma mücadelesi vermektedir.  Kendilerine "Köksüzler" diyen, en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında olan ve biri kız, biri otistik beş sokak çocuğunun çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla hikayeleri başlar. Ateş Kuşları, bu beş çocuk ve kırk günlük bebeğin Köksüzler'den Ateş Kuşları'na dönüşmeye başlayan hikayesini anlatmaktadır.

ATEŞ KUŞLARI OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Atv ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda genç ve yetenekli pek çok oyuncu yer almaktadır. Daha çok çocuk ve genç denebilecek bir oyuncu kadrosuna sahip dizi ayrıca ünlü isimleri de kadrosunda barındırmaktadır. Dizinin hikayesinde yer alan oyunculardan,

Hande Soral (Mercan)

Görkem Sevindik (Ali)

İlayda Alişan (Gül Ayşe) ve

Burak Tozkoparan (Barbaros) karakterleriyle seyirci karşısına çıkmaktadır.

Ateş Kuşları dizisinde ayrıca pek çok yetenekli isim de yer almaktadır. Dizinin kadrosunda yer alan bu oyuncular arasında, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Serkan Ercan, Boncuk Yılmaz, Gonca Cilasun, Lilya İrem salman, sedef Akalın ve Ozan Ağaç bulunmaktadır.


Ateş Kuşları 24. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ateş Kuşları 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 22 Eylül 2023, Cuma akşamı yayınlanacak. Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz, Nehir Erdoğan tarafından kaleme alınan, İlayda Alişan, Efekan Can, Görkem Sevindik, Erdem Şanlı,Teoman Kumbaracıbaşı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ateş Kuşları dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ateş Kuşları Oyuncuları

Teoman Kumbaracıbaşı
Teoman Kumbaracıbaşı
Görkem Sevindik
Görkem Sevindik