Aslan Ailem 27. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 2 oy verildi
Aslan Ailem 27. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hasan Tolga Pulat
Yapım
2017 / Türkiye
Vizyon Tarihi
22 Nisan Pazar
Oyuncular
Burcu Özberk, Akın Akınözü, Fırat Altunmeşe, Bora Akkaş, Ferdi Sancar, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Mehmet Şeker, İpek Elban, Levent Özdilek, Eda Şölenci, Çağkan Çulha

Bu fragman 1.778 kez izlendi.

Aslan Ailem Konusu

Trt 1 ekranlarının dizisi Aslan Ailem, Aslan ailesinin hayatını anlatmaktadır. Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği dizinin senaryosunda Ayça Mutlugil, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce gibi başarılı isimler yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Ömer Uğur'un oturduğu Aslan Ailem dizisi Trt 1 ekranlarında seyircisi ile buluşmuştur. İlk olarak 2017 yılının Ekim ayında ekranlara gelmeye başlayan Aslan Ailem, her Pazar yeni bölümleriyle ekranlarda olmuştur. Çekimlerinin İstanbul'da gerçekleştirildiği proje, toplamda 31 bölümden oluşmaktadır. Aile ilişkilerinin değerini vurgulayan başarılı dizi Aslan Ailem, 31. bölümü ile ekranlara veda ederek final yapmıştır.

Ailevi değerlerin sıklıkla anlatıldığı dizide, Vedat ve çocuklarının hikayesini anlatmaktadır. Vedat, oğulları Umut, Murat ve Mutlu ile her zaman gurur duymuştur. 30 yıldır aynı yerde yaşayan aile mutlu mesut geçinmektedirler. Oldukça sessiz sakin bir hayat süren aile, gelecekte bu sakinliği koruyamayacaktır. Umut, ailesinden ayrı yaşamaktadır, fakat onları hiç bir zaman yalnız bırakmaz. Murat ise, komiserlik yapmıştır. Ancak Mutlu eşittir, tembellik demektir. Yine günlerden bir gün keyifler yerinde iken, Burcu tüm ailenin huzurunu kaçırır. Çiftlikten ayrılmalarını isteyen Burcu, Vedat ile Tayfun'un yıllardan beridir sakladıkları sırrı kullanmaktadır.

Başrollerinde, Burcu Özberk'in bulunduğu Aslan Ailem dizisinde, Akın Akınözü, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Çağkan Çulha, Eda Şölenci, Levent Özdilek, İpek Elban, Mehmet Şeker gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Aslan Ailem Dizisi Karakterleri

Burcu Olgun (Burcu Özberk); Üniversite öğrencisi Burcu 25 yaşlarında güzel ve şımarık bir genç kızdır. Aslan ailesine bomba gibi düşen Burcu, babasının iflas etmesinden sonra ne yapacağını bilemez.

Murat Aslan (Akın Akınözü); 30 yaşlarındaki Murat, başarılı bir komiserdir. Aslan ailesinin akıllı oğludur.

Umut Aslan (Fırat Altunmeşe); Aslan ailesinin bir diğer oğlu Murat, muhabirlik yapmaktadır. ailesine sağdık bir genç olan Murat, onlardan ayrı yaşamaktadır.

Mutlu Aslan (Bora Akkaş); Aslan ailesinin en küçük oğlu Mutlu, dış görünüşüne önemveren tembel bir delikanlıdır.

Hayriye Aslan (Zerrin Sümer); Aslan ailesinin babaannesi Hayriye, torunlarına çok düşkündür. Özellikle de Murat'a.


Aslan Ailem 27. Bölüm Özeti


Aslan Ailem, yeni bölümü ile 22 Nisan Pazar 2018 tarihinde Trt 1 ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Aslan Ailem Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4

Aslan Ailem Oyuncuları

Zerrin Sümer
Zerrin Sümer
Bora Akkaş
Bora Akkaş
Burcu Özberk
Burcu Özberk
Fırat Altunmeşe
Fırat Altunmeşe
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Güvercin 12. Bölüm Güvercin12. Bölüm puan 5
397 kez izlendi.
Survivor 2020 6. Bölüm Survivor 20206. Bölüm puan 3
625 kez izlendi.
Kalk Gidelim 100. Bölüm Kalk Gidelim100. Bölüm puan 5
458 kez izlendi.
Zemheri 7. Bölüm Zemheri7. Bölüm puan 5
1.432 kez izlendi.
Babil 7. Bölüm Babil7. Bölüm puan 5
2.788 kez izlendi.
Mucize Doktor  24. Bölüm Mucize Doktor 24. Bölüm puan 5
3.817 kez izlendi.
Afili Aşk 35. Bölüm Afili Aşk35. Bölüm puan 5
2.105 kez izlendi.
Benim Adım Melek 22. Bölüm Benim Adım Melek22. Bölüm puan 5
3.364 kez izlendi.