Asla Vazgeçmem Fragmanı

Asla Vazgeçmem, 2015 yılında Show tv adına yapılmış en güzel aşk dizilerinden biridir. Aysun Akyüz  ve Nihat Durak'ın yönetmenliğini yaptığı dizide senaryosu ise Melis Civelek ve Sırma Yanık'a ait. 

Dizinin başrollerinde, Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ümit Yesin, Ayşegül Günay, Hülya Gülşen Irmak ve Tugay Mercan'ın paylaştığı Asla Vazgeçmem dizisi 59 bölüm ile final kararı almıştır. 

ASLA VAZGEÇMEM KONUSU

Teyzesinin kızıyla annesinin hatırı için evlenen Yiğit artık aralarında hiç bir şey olmadığı eşinden ayrılmak istediğini söyleyecektir. Bunu önceden tahmin eden İclal tam Yiğit söylemek üzereyken, Direksiyona müdahale eder. kaza yaparlar ve İclal bitkisel hayata girer.  2.5 yıldır komada olan İclal'in uyanacağına doktorları bile inanmaz. 

Nur Adanada annesi babası ölünce Yiğit Kozan'ın konağında çalışan halasının yanına gelir. Yiğit ile Nur bİrbirlerine ilk görüşte aşık olurlar. İclal'de bu sırada yavaş yavaş uyanır. Hafızası gitmiştir. Oğlunu ve Yiğit'i hatırlar sadece. Gelip gördüğü manzara ise hoş değildir. Nur bir süre oğlunun bakıcısı olarak konakta kalır. Ama Yiğit'den vazgeçmez. 

ASLA VAZGEÇMEM OYUNCULARI

Nur (Amine Gülşe)

Nur; Annesi ve babası ölünce istanbuldaki halasının yanına gelir. Onun kızıyla yaşıt olduğundan halası da agrasif davranan kızına iyi örnek olacağını düşündüğünden kabul eder. Yiğit'e çok aşıktır. Konakta boş durmamak için Mert'e bakıcılık yapmaktadır. Dizinin sonlarında Yiğit İclal ile ayrılacak ve Nur ile evlenecektir. 

Yİğit Kozan ( Tolgahan Sayışman)

Yiğit; Kozan holding'in Yönetim kurulu başkanıdır. Abisi Cahit ile beraber kendi işlerini yaparlar. Yıllar önce annesi sağken onun isteği ile teyzesinin kızı İclal ile evlenmiştir.  ama çocuğu olduktan sonra İclal ile tüm bağlarını kopartmak isterken İclal'in oynadığı oyunla komaya girer.  Yiğit'in İclal'den kopması biraz zahmetli olur. 

İclal Kozan (Şafak Pekmedir)

İclal, Yiğit'in karısıdır. Aynı zamanda Yiğit'in teyzesi Aygül'ün kızıdır. Kinci yapısı hafızasını kaybetse bile değişmez. Annesinin karakterini taşıyan İclal Yiğit ve Nur'un birlikteliklerini bildiği halde hafıza oyunu ile onlara rahat vermez. 

Cahit Kozan (Tugay Mercan)

Cahit; Yiğit'in abisidir. Eşin Nazan'ın görgüsüzlüğü ve Yiğit'in baskın karakteri onu iyice hayattan silmeye başlamıştır.  Karısı Nur'un kuzeni Elmas ile aldatır. Elmastan bir çocuğu olur. 

 

Asla Vazgeçmem Oyuncuları

Asla Vazgeçmem . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yağızkan Dikmen
Yapım
2015 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Asla Vazgeçmem Son Bölüm Fragmanı

1 2 3 4 5 »