Aşkın Tarifi Fragmanı

Aşkın Tarifi; NTC Medya imzalı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı romantik komedi türündeki Kanal D dizisidir. Dizinin senaryosu Leyla Oter ve Doruk Erengül tarafından yazılmaktadır.

KONUSU

Tutkunu olduğu şeflik mesleğini bırakıp yaşamına kebap ustası olarak devam eden Fırat, ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'ın darbesinin ardından çok önemli bir karar alır. Öfkeyle çıktığı yolda kendini eski mesleğinde bulur. Eskisi gibi tutkunu olduğu işe yeniden başlayan Fırat çalıştığı restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde gerçek aşkla tanışır. Doktor Aşk'a dersini vermek için çıktığı bu öfkeli yolculukta Fırat gerçek aşkı bulabilecek mi? Yoksa bulduğunu mu zannedecek? Aşkın gerçekten bir tarifi var mı? 

OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi ünlü isimler yer alıyor.

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Aşkın Tarifi . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Aşkın Tarifi Son Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 7. Bölüm Aşkın Tarifi7. Bölüm
3.103 kez izlendi.
Macera
Aşkın Tarifi 6. Bölüm Aşkın Tarifi6. Bölüm
2.023 kez izlendi.
Macera
Aşkın Tarifi 5. Bölüm Aşkın Tarifi5. Bölüm
2.199 kez izlendi.
Macera
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
2.091 kez izlendi.
Macera
Aşkın Tarifi 3. Bölüm Aşkın Tarifi3. Bölüm
2.610 kez izlendi.
Macera
Aşkın Tarifi 1. Bölüm Aşkın Tarifi1. Bölüm
3.317 kez izlendi.
Macera
1