Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
09 Agustos Pazartesi
Oyuncular
Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır

Bu fragman 2.508 kez izlendi.

Aşkın Tarifi Konusu

Aşkın Tarifi; NTC Medya imzalı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı romantik komedi türündeki Kanal D dizisidir. Dizinin senaryosu Leyla Oter ve Doruk Erengül tarafından yazılmaktadır.

KONUSU

Tutkunu olduğu şeflik mesleğini bırakıp yaşamına kebap ustası olarak devam eden Fırat, ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'ın darbesinin ardından çok önemli bir karar alır. Öfkeyle çıktığı yolda kendini eski mesleğinde bulur. Eskisi gibi tutkunu olduğu işe yeniden başlayan Fırat çalıştığı restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde gerçek aşkla tanışır. Doktor Aşk'a dersini vermek için çıktığı bu öfkeli yolculukta Fırat gerçek aşkı bulabilecek mi? Yoksa bulduğunu mu zannedecek? Aşkın gerçekten bir tarifi var mı? 

OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi ünlü isimler yer alıyor.


Aşkın Tarifi 9. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşkın Tarifi 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 09 Ağustos 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Aşkın Tarifi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Leyla Oter, Doruk Erengül tarafından kaleme alınan, Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşkın Tarifi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Alper Saldıran
Alper Saldıran
Cem Davran
Cem Davran
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kazara Aşk 12. Bölüm Kazara Aşk12. Bölüm
 
112 kez izlendi.
Camdaki Kız 12. Bölüm Camdaki Kız12. Bölüm
 
288 kez izlendi.
Barbaroslar 2. Bölüm Barbaroslar2. Bölüm
 
193 kez izlendi.
Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
603 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
345 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
1.068 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.128 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.881 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.211 kez izlendi.