Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Temmuz Pazartesi
Oyuncular
Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır

Bu fragman 3.103 kez izlendi.

Aşkın Tarifi Konusu

Aşkın Tarifi; NTC Medya imzalı, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün paylaştığı romantik komedi türündeki Kanal D dizisidir. Dizinin senaryosu Leyla Oter ve Doruk Erengül tarafından yazılmaktadır.

KONUSU

Tutkunu olduğu şeflik mesleğini bırakıp yaşamına kebap ustası olarak devam eden Fırat, ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'ın darbesinin ardından çok önemli bir karar alır. Öfkeyle çıktığı yolda kendini eski mesleğinde bulur. Eskisi gibi tutkunu olduğu işe yeniden başlayan Fırat çalıştığı restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde gerçek aşkla tanışır. Doktor Aşk'a dersini vermek için çıktığı bu öfkeli yolculukta Fırat gerçek aşkı bulabilecek mi? Yoksa bulduğunu mu zannedecek? Aşkın gerçekten bir tarifi var mı? 

OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan gibi başarılı isimlerin yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi ünlü isimler yer alıyor.


Aşkın Tarifi 7. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşkın Tarifi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Temmuz 2021, Pazartesi akşamı yayınlanacak. Aşkın Tarifi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Leyla Oter, Doruk Erengül tarafından kaleme alınan, Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşkın Tarifi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Alper Saldıran
Alper Saldıran
Cem Davran
Cem Davran
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Ada Masalı 7. Bölüm Ada Masalı7. Bölüm
 
375 kez izlendi.
Baht Oyunu 7. Bölüm Baht Oyunu7. Bölüm
 
280 kez izlendi.
Baş Belası 7. Bölüm Baş Belası7. Bölüm
 
686 kez izlendi.
Kalp Yarası 5. Bölüm Kalp Yarası5. Bölüm
 
1.686 kez izlendi.
Dünya Hali 1. Bölüm Dünya Hali1. Bölüm
 
3.760 kez izlendi.
Kahraman Babam 7. Bölüm Kahraman Babam7. Bölüm
 
713 kez izlendi.
Kazara Aşk 5. Bölüm Kazara Aşk5. Bölüm
 
1.306 kez izlendi.
Cam Tavanlar 7. Bölüm Cam Tavanlar7. Bölüm
 
2.370 kez izlendi.
Baş Belası 6. Bölüm Baş Belası6. Bölüm
 
1.697 kez izlendi.