Aşk Yeniden 50. Bölüm Fragmanı

Aşk Yeniden 50. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ersoy Güler
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Nisan Salı
Oyuncular
Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Nilay Deniz, Can Sipahi, Nazlı Tosunoğlu, Orhan Alkaya, Fatma Karanfil, Tevfik İnceoğlu, Yakup Yavru

Bu fragman 6.057 kez izlendi.

Aşk Yeniden Konusu

Süreç Film'in FOX için yaptığı komedi ve dram türündeki dizi olan Aşk Yeniden'in senaryosunu yazan ve yöneten kişi Ersoy Güler'dir. Başrolleri paylaşan isimler ise Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tülin Oral, Tamer Levent, Can Sipahi ve Nilay Deniz olmuştur.

Aşk Yeniden konusu

Aşkının peşinden koşan Zeynep, sevdiği adam olan Ertan ile beraber New York'a yerleşir. Babasını hiçe sayarak attığı bu adım hüsranla sona erer. Bu hüsranın tek iyi yanı bebek Selim'dir. Bebeğiyle kala kalan Zeynep'in ülkesine dönmekten başka çaresi yoktur. Türkiye'ye dönerken Zeynep'in yolu Fatih ile kesişir. Fatih'de tamamladığı eğitiminin ardından ailesine dönmektedir. Ancak ailesinin Fatih'i hiç sevmediği bir kadınla evlendirmek gibi bir planı vardır. Bu durumdan kurtulmak isteyen Fatih'in içinde Zeynep ve Selim'i içeren bir planı vardır. Bu plana göre Fatih, Zeynep'i ailesine karısı olarak tanıtırken Selim'i ise bu ilişkiden doğan çocuk olarak tanıtacaktır. Zeynep, bu planı gururu nedeniyle kabul eder. Fatih'in ailesi özellikle annesi çılgına döner. Babasının sakinlikle karşıladığı bu duruma kız kardeşi ve babaannesi destek vermiştir. Başta sahte bir evlilikten ibaret olan durum zaman içerisinde gerçek aşka dönüşür. Bu aşkta Fatih ve Zeynep'in önünde kocaman bir aile engeli vardır. Komedi ve dram öğelerini gördüğümüz dizi ikilinin aşklarını ailelerine kabul ettirmeye çalışmasını konu alıyor. 

Aşk Yeniden karakterleri ve oyuncuları

Zeynep Taşkın (Özge Özpirinçci)

Genç bir kadın olan Zeynep, Ertan'ı sever ve ona güvenir. Babası ise ilk andan itibaren bu aşka karşı çıkar. Buna rağmen Ertan ile birlikte olmak için New York'a gider. İşler istediği gibi gitmez ve büyük hayallerle başlanan bu yolculuk hüsran ve bir bebekle sona erer. Ancak Fatih ile kesişen yolları hayatını çok farklı bir noktaya taşıyacatır.

Fatih Şekercizade (Buğra Gülsoy)

Büyük bir servete sahip bir aile olan Şekercizadeler'in oğlu olan Fatih, eğitiminin ardından ailesinin yanına döner. Sevmediği bir kadınla evlenmek zorunda bırakılır. Bundan kaçmak için yol aradığı bir anda Zeynep ile karşılaşır. Zeynep artık Fatih'in karısıdır. En azından ailesine öyle tanıtır. Ama zamanla Zeynep'e gerçekten aşık olur.

Şevket Taşkın (Tamer Levent)

Reis lakabıyla bilinen Şevket, balıkçıdır. Zeynep'in Ertan ile beraber olmasına onay vermez. Buna rağmen Zeynep'in Ertan ile beraber olmasının ardından Zeynep'i evlatlıktan reddeder. Onu çok sever ama sözünün çiğnenmesi nedeniyle hayli kızgındır. Peki kızını affedebilecek mi?

Selin Şekercizade (Nilay Deniz)

Fatih'in kız kardeşi olan Selin, ağabeyinin en büyük destekçilerinden biridir. Fatih dolayısıyla tanıştığı Orhan'a kalbini kaptırmıştır.

Orhan Günay (Can Sipahi)

Zeynep'in kuzeni olan Orhan, Şevket Reis'in yanından çalışmaktadır. Sert mizaçlı bir adam olmasından dolayı dayısından korkar. Dayısı Şevket'i babası ve kuzeni Zeynep'i ablası olarak görmektedir. Selin'i görür görmez aşık olur.

Gülsüm Şekercizade (Tülin Oral)

Fatih'in babaannesi olan Gülsüm, asil bir kadındır. İnsanlara tepeden bakmaz. Gelini Mukaddes ile anlaşamaz. Oğlu ve torunlarına bağlıdır bu yüzden Fatih'i başından itibaren desteklemiştir.

Meryem Özer (Sema Keçik)

Zeynep'in annesi olan Meryem, Zeynep henüz çocuk yaştayken ailesini terk eder. Zeynep onu tanımasa bile hiçbir zaman affedemez. Gizlice kızının yanına yaklaşık kendini affettirmenin yollarını arar.

Mukaddes Şekercizade (Lale Başar)

Fatih'in annesidir. Zor bir kadın olan Mukaddes, dediğim dedik bir kadındır. İnsanlara kayınvalidesinin aksine yukarıdan bakar. Oğlunu varlıklı bir ailenin kızıyla evlendirmeye çalışır. Ancak Fatih'i hiç beklemediği bir şekilde karşısında görmesi çılgına dönmesine neden olur.

Fehmi Şekercizade (Orhan Alkaya)

Sessiz ve sakin bir adam olan Fehmi, Fatih'in babasıdır. Karısı ne derse onu yapar ancak zamanla bundan sıkılacaktır. Karısının da etkisiyle Fatih'e karşı çıksa da içten içe oğlunu destekler.


Aşk Yeniden 50. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşk Yeniden 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Nisan 2016, Salı akşamı yayınlanacak. Aşk Yeniden yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ersoy Güler tarafından kaleme alınan, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Nilay Deniz, Can Sipahi, Nazlı Tosunoğlu, Orhan Alkaya, Fatma Karanfil, Tevfik İnceoğlu, Yakup Yavru gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşk Yeniden dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aşk Yeniden Oyuncuları

Buğra Gülsoy
Buğra Gülsoy
Orhan Alkaya
Orhan Alkaya
Tülin Oral
Tülin Oral
Yakup Yavru
Yakup Yavru
Fatma Karanfil
Fatma Karanfil
Tevfik İnceoğlu
Tevfik İnceoğlu
Tamer Levent
Tamer Levent
Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci
Nazlı Tosunoğlu
Nazlı Tosunoğlu
Lale Başar
Lale Başar
Can Sipahi
Can Sipahi
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 29. Bölüm Kalp Yarası29. Bölüm
 
427 kez izlendi.
Üç Kuruş 12. Bölüm Üç Kuruş12. Bölüm
 
406 kez izlendi.
Kırmızı Oda 58. Bölüm Kırmızı Oda58. Bölüm
 
231 kez izlendi.
Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
823 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
892 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
1.080 kez izlendi.