Aşk ve Gurur Fragmanı

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Aşk ve Gurur dizisinin yapımcılığını Limon Film üstlendi. Dizinin yönetmen koluğunda Taner Akvarda otururken senaryosunu Hayri Aslan kaleme aldı. 5 Mart 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Aşk ve Gurur dizisi istenen reyting oranlarına ulaşamayınca 6. bölümünde iptal edilidi Dizinin son bölümü 11 Nisan 2017 tarihinde yayınlandı.

Aşk ve Gurur dizisinin başrollerinde Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran yer aldı. Bu isimlere Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez, Lila Gürmen, Begüm Akkaya, Muhammed Rojhat Özsoy, Ayris Alptekin, Ayris Alptekin, Ahmet Kaynak, Bahar Yanılmaz, Batuhan Aydar, Güler Ökten, Hakan Bilgin, Cem Avnayim, Sertan Erkaçan, Suna Sancatar, Emir Aksel Dede, Deniz Baydar, Asuman Karakollukçu eşlik etti.

Aşk ve Gurur dizisi konusu

Aşk ve Gurur dizisi bir düğünde başlar. Hikayenin esas kızı Zeynep, her şeyden habersiz çok yakın arkadaşı Taylan'ın nikah şahitliği yapacaktır. Katıldığı düğünde hiç beklemediği şeyler yaşayacaktır. Karşısına Kenan çıkar. Kenan ile sürekli sürtüşmeler yaşar ancak içten içe birbirlerinden hoşlanırlar. Düğün devam ederken birçok sürpriz Zeynep'i beklemektedir. Uzun yıllardan bu yana Zeynep'i seven Murat, herkesin ortasına Zeynep'e evlenme teklif eder. Düğünden sonra Zeynep'in aklı allak bullak olur. Bunlar yetmezmiş gibi aile olarak zor günlerden geçmektedirler. Zeynep'in babası tüm parasıyla yeni bir işe girişir ancak batırmaktan kurtulamaz. Babasının yaptığı hatalar sonucunda ailesi kocaman bir borç yükünün altına girmiştir. Tüm bunlar Zeynep'in işten çıktığı sırada olmuştur. Çaresiz bir şekilde kalan Zeynep'in imdadına Taylan yetişir. Zeynep'e kendi şirketinde bir iş ayarlar. Ailevi ve aşk hayatı istediği gibi gitmeyen Zeynep, bazı şeyleri yoluna koymak zorundadır.

Aşk ve Gurur dizisi karakterleri

Zeynep Esen (Damla Sönmez)

Bazen karamsarlığa kapılsa da herkesin hakkından gelebilecek kadar inatçı bir kişiliği vardır. Aşkını tutkuyla yaşamaktan kaçınmaz.

Kenan Arca (Mert Fırat)

Başarılı bir iş adamı olan Kenan, zengin bir aileden gelmektedir. Büyük bir servet gelecekte Kenan'ı beklemektedir.

Murat Işık (Alper Saldıran)

Bir avukat olan Murat, Zeynep'in arkadaşı olsa da aslında ona karşı güçlü duygular hissetmektedir.

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Aşk ve Gurur . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Taner Akvardar
Yapım
2017 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Aşk ve Gurur Son Bölüm Fragmanı

1