Aşk ve Gurur 6. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Gurur 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Taner Akvardar
Yapım
2017 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Nisan Salı
Oyuncular
Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez

Bu fragman 4.494 kez izlendi.

Aşk ve Gurur Konusu

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Aşk ve Gurur dizisinin yapımcılığını Limon Film üstlendi. Dizinin yönetmen koluğunda Taner Akvarda otururken senaryosunu Hayri Aslan kaleme aldı. 5 Mart 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Aşk ve Gurur dizisi istenen reyting oranlarına ulaşamayınca 6. bölümünde iptal edilidi Dizinin son bölümü 11 Nisan 2017 tarihinde yayınlandı.

Aşk ve Gurur dizisinin başrollerinde Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran yer aldı. Bu isimlere Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez, Lila Gürmen, Begüm Akkaya, Muhammed Rojhat Özsoy, Ayris Alptekin, Ayris Alptekin, Ahmet Kaynak, Bahar Yanılmaz, Batuhan Aydar, Güler Ökten, Hakan Bilgin, Cem Avnayim, Sertan Erkaçan, Suna Sancatar, Emir Aksel Dede, Deniz Baydar, Asuman Karakollukçu eşlik etti.

Aşk ve Gurur dizisi konusu

Aşk ve Gurur dizisi bir düğünde başlar. Hikayenin esas kızı Zeynep, her şeyden habersiz çok yakın arkadaşı Taylan'ın nikah şahitliği yapacaktır. Katıldığı düğünde hiç beklemediği şeyler yaşayacaktır. Karşısına Kenan çıkar. Kenan ile sürekli sürtüşmeler yaşar ancak içten içe birbirlerinden hoşlanırlar. Düğün devam ederken birçok sürpriz Zeynep'i beklemektedir. Uzun yıllardan bu yana Zeynep'i seven Murat, herkesin ortasına Zeynep'e evlenme teklif eder. Düğünden sonra Zeynep'in aklı allak bullak olur. Bunlar yetmezmiş gibi aile olarak zor günlerden geçmektedirler. Zeynep'in babası tüm parasıyla yeni bir işe girişir ancak batırmaktan kurtulamaz. Babasının yaptığı hatalar sonucunda ailesi kocaman bir borç yükünün altına girmiştir. Tüm bunlar Zeynep'in işten çıktığı sırada olmuştur. Çaresiz bir şekilde kalan Zeynep'in imdadına Taylan yetişir. Zeynep'e kendi şirketinde bir iş ayarlar. Ailevi ve aşk hayatı istediği gibi gitmeyen Zeynep, bazı şeyleri yoluna koymak zorundadır.

Aşk ve Gurur dizisi karakterleri

Zeynep Esen (Damla Sönmez)

Bazen karamsarlığa kapılsa da herkesin hakkından gelebilecek kadar inatçı bir kişiliği vardır. Aşkını tutkuyla yaşamaktan kaçınmaz.

Kenan Arca (Mert Fırat)

Başarılı bir iş adamı olan Kenan, zengin bir aileden gelmektedir. Büyük bir servet gelecekte Kenan'ı beklemektedir.

Murat Işık (Alper Saldıran)

Bir avukat olan Murat, Zeynep'in arkadaşı olsa da aslında ona karşı güçlü duygular hissetmektedir.


Aşk ve Gurur 6. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşk ve Gurur 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Nisan 2017, Salı akşamı yayınlanacak. Aşk ve Gurur yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Hayri Aslan tarafından kaleme alınan, Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşk ve Gurur dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Levent Ülgen
Levent Ülgen
Alper Saldıran
Alper Saldıran
Damla Sönmez
Damla Sönmez
Laçin Ceylan
Laçin Ceylan
Tülin Özen
Tülin Özen
Mert Fırat
Mert Fırat
Ahmet Rıfat Şungar
Ahmet Rıfat Şungar
Ayfer Dönmez
Ayfer Dönmez
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kazara Aşk 12. Bölüm Kazara Aşk12. Bölüm
 
93 kez izlendi.
Camdaki Kız 12. Bölüm Camdaki Kız12. Bölüm
 
239 kez izlendi.
Barbaroslar 2. Bölüm Barbaroslar2. Bölüm
 
152 kez izlendi.
Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
588 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
340 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
1.064 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.119 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.873 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.205 kez izlendi.