Aşk Mantık İntikam Fragmanı

Aşk Mantık İntikam; No:9 Productions'ın Fox TV için hazırladığı Güney Kore yapımı ''Cunning Single Lady'' dizisinden uyarlanan televizyon dizisidir. Dizinin başrollerini İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel paylaşmaktadır.

''Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?'' mottosuyla tanıtımı yapılan dizinin konusunda aile baskısı ve ekonomik sıkıntılar yüzünden bir çıkış yolu arayan Esra'nın verdiği yanlış kararlar konu alınıyor.

Esra (Burcu Özberk), aile restoranında garsonluk yaparak hem ev ekonomisine destek sağlamakta hemde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bir gün ekmek teknelerinde çıkan yangın bardağı taşıran son damla olur. Geleceğinden kaygılanan Esra kendisi çok kritik bir kararın eşiğinde bulur. Esra aşk ve mantık evliliği arasında karar vermeye çalışırken annesinin de baskısıyla mantık evliliği yapmaya karar verir. Çıkan yangın sırasında soluğu kendisini sevdiğini bildiği Ozan'ın yanında alır ve evlilik teklifi eder. Ozan Esra'nın teklifini kabul eder ancak evlilikleri umdukları gibi ilerlemez. Hem maddi hem manevi zorluklar yaşayan ikili çok geçmeden boşanma kararı alır. Evliliğin ardından bir yazılım şirketi açan Ozan başarılı bir iş adamı olur. Ozan'ın şirketinden davet alan Esra büyük bir şaşkınlıkla iş teklifi geldiğini düşünse de görüşme odasında Ozan'dan alacağı yanıtla büyük bir şaşkınlık yaşar. 

Yaz dizisi olarak ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yanı sıra Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi deneyimli isimlerde bulunmaktadır.

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Aşk Mantık İntikam . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Öztürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Fox Tv

Aşk Mantık İntikam Son Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Aşk Mantık İntikam18. Bölüm
1.931 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 17. Bölüm Aşk Mantık İntikam17. Bölüm
2.215 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 16. Bölüm Aşk Mantık İntikam16. Bölüm
2.443 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 15. Bölüm Aşk Mantık İntikam15. Bölüm
1.811 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 14. Bölüm Aşk Mantık İntikam14. Bölüm
2.311 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 13. Bölüm Aşk Mantık İntikam13. Bölüm
4.234 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 12. Bölüm Aşk Mantık İntikam12. Bölüm
3.746 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Aşk Mantık İntikam11. Bölüm
2.972 kez izlendi.
Macera
Aşk Mantık İntikam 10. Bölüm Aşk Mantık İntikam10. Bölüm
2.151 kez izlendi.
Macera
1 2 »