Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Öztürk
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
30 Temmuz Cuma
Oyuncular
Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel, Burak Yörük, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu, Mehmet Yılmaz

Bu fragman 1.934 kez izlendi.

Aşk Mantık İntikam Konusu

Aşk Mantık İntikam; No:9 Productions'ın Fox TV için hazırladığı Güney Kore yapımı ''Cunning Single Lady'' dizisinden uyarlanan televizyon dizisidir. Dizinin başrollerini İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel paylaşmaktadır.

''Bitti dediğimizde biter mi sahiden aşk? Yoksa ikinci bir şansı hak eder mi?'' mottosuyla tanıtımı yapılan dizinin konusunda aile baskısı ve ekonomik sıkıntılar yüzünden bir çıkış yolu arayan Esra'nın verdiği yanlış kararlar konu alınıyor.

Esra (Burcu Özberk), aile restoranında garsonluk yaparak hem ev ekonomisine destek sağlamakta hemde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bir gün ekmek teknelerinde çıkan yangın bardağı taşıran son damla olur. Geleceğinden kaygılanan Esra kendisi çok kritik bir kararın eşiğinde bulur. Esra aşk ve mantık evliliği arasında karar vermeye çalışırken annesinin de baskısıyla mantık evliliği yapmaya karar verir. Çıkan yangın sırasında soluğu kendisini sevdiğini bildiği Ozan'ın yanında alır ve evlilik teklifi eder. Ozan Esra'nın teklifini kabul eder ancak evlilikleri umdukları gibi ilerlemez. Hem maddi hem manevi zorluklar yaşayan ikili çok geçmeden boşanma kararı alır. Evliliğin ardından bir yazılım şirketi açan Ozan başarılı bir iş adamı olur. Ozan'ın şirketinden davet alan Esra büyük bir şaşkınlıkla iş teklifi geldiğini düşünse de görüşme odasında Ozan'dan alacağı yanıtla büyük bir şaşkınlık yaşar. 

Yaz dizisi olarak ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in yanı sıra Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi deneyimli isimlerde bulunmaktadır.


Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aşk Mantık İntikam 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 30 Temmuz 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özlem İnci Hekimoğlu , Nil Güleç Ünsal tarafından kaleme alınan, Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel,Burak Yörük ,Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ,Mehmet Yılmaz gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Günay Karacaoğlu
Günay Karacaoğlu
Mehmet Korhan Fırat
Mehmet Korhan Fırat
Burcu Özberk
Burcu Özberk
Zeynep Kankonde
Zeynep Kankonde
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kazara Aşk 12. Bölüm Kazara Aşk12. Bölüm
 
104 kez izlendi.
Camdaki Kız 12. Bölüm Camdaki Kız12. Bölüm
 
261 kez izlendi.
Barbaroslar 2. Bölüm Barbaroslar2. Bölüm
 
170 kez izlendi.
Sadakatsiz 32. Bölüm Sadakatsiz32. Bölüm
 
594 kez izlendi.
Yasak Elma 112. Bölüm Yasak Elma112. Bölüm
 
342 kez izlendi.
Baht Oyunu 14. Bölüm Baht Oyunu14. Bölüm
 
1.065 kez izlendi.
Ada Masalı 14. Bölüm Ada Masalı14. Bölüm
 
1.122 kez izlendi.
İkimizin Sırrı 7. Bölüm İkimizin Sırrı7. Bölüm
 
1.877 kez izlendi.
Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Uzak Şehrin Masalı2. Bölüm
 
3.206 kez izlendi.