Aşk Laftan Anlamaz Fragmanı

Bi Yapım imzasıyla televizyon ekranlarına gelen Aşk Laftan Anlamaz Show TV'de yayınlanmıştır. İlk 5 bölümü Bahadır İnce tarafından yönetilen dizinin yönetmenliğini sonrasında Müge Uğurlar devralmıştır. Senaryoyu Nuray Uslu, Aylin Eren, Makbule Kosif ve Eda Tezcan yazarken başrolleri Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Tuğçe Karabacak paylaşmıştır. İlk bölümü 15 Haziran 2016 tarihinden izleyicilere sunulan Aşk Laftan Anlamaz 19 Şubat 2017 tarihinden yayınlanan 31. bölümüyle ekranlara veda etmiştir.

Aşk Laftan Anlamaz konusu

Tutucu bir ailenin kızı olan Hayat, okumak için geldiği İstanbul'a gelmiştir. Eğitimini tamamlayınca ailesi Hayat'ı Giresun'a dönmesi için ikna etmeye çalışsa da onun dönmeye niyeti yoktur. O ailesi olmadan, tek başına idare edebilecek bir kadındır. Tabi en yakın dostları İpek ve Aslı'yı saymazsak. Bu iki dostu Hayat için büyük anlam ifade etmektedir. Derken karşısına Murat çıkar. Birbirini hiç tanımayan Hayat ve Murat tartışmaya tutuşurlar. Olaydan sonra bir daha hiç karşılaşmayacaklarını sansalar bu birbirlerin son görüşleri olmayacaktır. Hayat, Türkiye'nin en büyük tekstil markası olan Sarsılmaz Tekstil'e iş için başvuruda bulunur ve kabul edilir. Tesadüf şu ki daha önce tartıştığı Murat, şirketin veliahtıdır. Bu durumu öğrenince büyük bir şok yaşayan Hayat, Murat'ın asistanıdır artık. Şirkette sürekli yan yana olan Hayat ve Murat başta birbirlerine karşı nefretle baksalar da nefret yerini zamanla aşka bırakacaktır. İkisinin arasındaki kıvılcımı fark eden Didem, bundan hiç hoşlanmaz zira Murat'a kör kütük aşıktır. Bu yüzden sürekli Hayat ile uğraşacak onu Murat'tan koparmak için elinden geleni yapacaktır.

Aşk Laftan Anlamaz karakterleri

Hayat (Hande Erçel)

Eğitimin tamamladıktan sonra ailesine dönmek yerine İstanbul'da kalıp çalışmaya başlamıştır. Aslı ve İpek ile aynı evde yaşamaktadır. Genç ve güzel bir kadın olan Hayat'ın dobra ve kolay kolay vazgeçmeyen bir kişiliği vardır. Murat ile kavgayla başlayan ilişkileri aşka dönüşmüştür.

Murat (Burak Deniz)

Her kadının hayalindeki erkek olan Murat, Sarsılmaz ailesinin en büyük oğludur. İleride hanedanlığı andıran Sarsılmazlar'a ait her şey kendisinin olacaktır. Didem kendisini çok aşık olsa da onun gözü Hayat'tadır.

İpek (Merve Çağıran)

Babasıyla yaşadığı sorunların ardından evden ayrılmıştır. İpek, olayları olduğu gibi görür hatta zaman zaman karamsar bir havaya bürünür. Erkeklere karşı önyargılı olması nedeniyle yalnızdır.

Aslı (Özcan Tekdemir)

Hemşirelik yapan Aslı yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Bu duruma rağmen asla arkadaşlarını ihmal etmez. Aslı'nın aklı genelde bir karış havadadır. İpek'in aksine olaylara romantik ve tozpembe bir şekilde yaklaşır. 

Didem (Tuğçe Karabacak)

Sosyetenin önde gelen ailelerinden birinin kızıdır. Murat'a deli gibi aşık olan Didem'in aklı fesatlığa çalışmaktadır. Murat'ın Hayat'a olan çekimini engellemek için her yolu denemeye kendini adar.

Aşk Laftan Anlamaz Oyuncuları

Aşk Laftan Anlamaz . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bahadır İnce, Müge Uğurlar
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Aşk Laftan Anlamaz Son Bölüm Fragmanı

1 2 »