A.Ş.K 4. Bölüm Fragmanı

A.Ş.K 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ömür Atay
Yapım
2013 / Türkiye
Yayın Tarihi
23 Ekim Çarşamba
Oyuncular
Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu

Bu fragman 9.201 kez izlendi.

A.Ş.K Konusu

Gold Film tarafından yapılan A.Ş.K dizisinin başrollerinde Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Aslı Tandoğan gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizinin senaryosunu Serdar Soydan'ın yazarken, yönetmenliğini ise Ömür Atay yapmıştır. 2013 yılında 13 bölüm devam ederek ekranlara veda etmiştir. Adı A.Ş.K olarak koyulan dizinin adını dizide başrolündeki Hazal Kayanın canlandırdığı AZRA, Aslı Tandoğan'ın canlandırdığı Şebnem ve Hakan Kurtaş'ın canlandırdığı Kerem karakterlerinin isimleri belirlemiştir. 

A.Ş.K KONUSU

Azra İstanbulun ünlü bir spor tesisinde Tenis hocasıdır. Sevdiği adam olan Kerem ile maddi problermleri aşmak için Kerem'i işe aldırır. Kerem de Yüzme hocasıdır. Beraber burada çalışacaklar ardından da biriktirdikleri para ile evleneceklerdir. Bu aşamada Kerem'in babası intihar eder. İntiharın ardından yüklü miktarda borç çıkar ve bu borç Kerem'in üzerinde kalır. İşler Çıkmaza doğru giderken, tesisin zengin ve alımlı kızı Şebnem hem Azra'dan hemde KEremden ders almaktadır. Kerem'e aşık olur. Bir günde Azranın dersindeylken fenalaşır. Azranın kontrolünde gittiği hastanede 4 yıl önce geçirdii Lenf kanserinin nüks ettiğini öğrenir. Azra Kerem'ide işin içine katarak bir plan yapar. Kerem Şebnem ile evlenecek, Şebnem kısa sürede ölecek ve paralar azar ve KErem'e kalacaktır. 

Fakat gerçek aşk işleri arapsaçına çevirir ve Azra, Şebnem ve Kerem kendi A.Ş.K'larını yazarlar. 

A.Ş.K OYUNCU KADROSU

Azra (Hazal Kaya)

Azra Tenis Hocasıdır. Kerem ile evlenmek ister. Kerem'in üzerine kalan borç onu Şebnem'i kullanmak zorunda bırakır. 

Şebnem ( Aslı Tandoğan)

Şebnem zengindir. Yıllar önce lenf kanserini atlatmıştır. Tenis dersi almaya gittiğinde Kerm'i görür ve aşık olur. Sudan korktuğu halde Kerem'e yakın olmak için ondan yüzme dersi almaya başlar. Hatta duygularınıda Azra ile paylaşır. Öleceğini bilmeden Kerem ile evlilik aşamasına gelir. 

Kerem ( Hakan Kurtaş)

Kerem Yüzme hocasıdır. Azra'ya aşıktır. Azra ile evlilik planları yaparken bir anda kendisini borç batağında ve mafya elinde bulunca, Şebnem ile evlenip borcunu ödetmekte bulur çareyi. 


A.Ş.K 4. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, A.Ş.K 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 23 Ekim 2013, Çarşamba akşamı yayınlanacak. A.Ş.K yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Serdar Soydan tarafından kaleme alınan, Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan A.Ş.K dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

A.Ş.K Oyuncuları

Nebahat Çehre kimdir?
Nebahat Çehre
Hazal Kaya  kimdir?
Hazal Kaya
Aslı Tandoğan kimdir?
Aslı Tandoğan
Hakan Kurtaş kimdir?
Hakan Kurtaş
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları