Arkadaşlar İyidir 8. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Arkadaşlar İyidir 8. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Deniz Koloş
Yapım
2016 / Türkiye
Vizyon Tarihi
16 Ekim Pazar
Oyuncular
Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Emre Karayel

Bu fragman 4.058 kez izlendi.

Arkadaşlar İyidir Konusu

Show TV ekranlarında yayınlanan Arkadaşlar İyidir dizisi, birbirinden sürükleyici bölümlerle sizlerle...

Arkadaşlar İyidir Konusu

Bir yıl önce Üniversite hazırlık okuyan 4 arkadaş, Seda, Merve, Eren, Yunus tanışıp yakın arkadaşlıklar kurmuşlardır. İki erkek, iki kızdan oluşan bu grubun dost samimiyeti, Üniversite birinci sınıfta aşka dönüşmüştür. Seda, Eren'e aşıktır. Merve ise Yunus'a aşıktır. Her ne kadar grubun kız tarafı aşık olsa da, erkek tarafının bu aşktan haberi yoktur. Eski arkadaş Gizem ve Seda'nın karşılaşmasıyla işler değişir. Daha önceden Gizem ile Eren'in karşılaşması grupta ki dengeleri dahada sarsar. Gizem ile Eren'in gerilimli ilişkisinden haberi olmayan Seda, Gizem ile eski samimiyetini geri kazanır. Fakat Gizem, Seda ile Mervenin arasını bozmanın peşindedir. Gizem en büyük planını uygular ve Eren'e Randevu Teklif eder...

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları

İdris Nebi Taşkan (Eren)

Geçmişinde kötü şeyler yaşayan Eren, annesi ve kız kardeşi ile yaşamaktadır. Sürekli sevgili değiştiren Eren, hiç kimseye aşık olmamıştır.

Aslı Melisa Uzun (Seda)

Eren'e aşık olan gizem, bu sırrını sadece Merve ile paylaşır. Yıllar sonra çocukluk arkadaşı Gizem ile karşılaşır. Fakat Gizem artık eskisi gibi değildir.

Hayal Köseoğlu (Merve)

Yunus'a aşık olan Merve, bir türlü aşkını itiraf edememiştir. Sürekli Yunus'a kur yapan Merve, Yunus'un onu anlamamasından dolayı bir türlü yaptıklarının karşılığını alalamıştır.

Akın Akınözü (Yunus)

Henüz Merve'nin aşkından habersiz olan Akın, Merve'yi arkadaş olarak görür. Sürekli Eren'in arkasını toplar.

Su Kutlu (Gizem)

Seda'nın çocukluk arkadaşı olan Gizem, artık eskisi gibi değildir. Annesini toparlamaya çalışan  Gizem, dört kişilik arkadaş grubuna beşinci üye olur.

Emre Karayel (Tarık Ferit)

İç dünyasını dışa kapatan Tarık, kimse tarafından sevilmeyen bir öğretmendir. Fakat Eren ile aralarında geçen gergin ilişki, Tarık'ın içini, dışına bırakmasına sebebiyet verecektir.

Cankat Aydos (Arda)

Eren'in arkadaşı olan Arda, sürekli Eren'i kafa dağıtmak amacıyla bir yerlere götürür. En son götürdüğü yerde Eren'in, Gizem ile karşılaşmasına vesile olur.

Didem İnselel (Ayşe)

Seda'nın annesi olan Ayşe, mutlu bir hayat sürmektedir. Seda ve Gizem'in tekrar karşılaşması ile Candan ile tekrar dost olur. Fakat bu dostluk ona pahalıya patlar ve hayatı eskisi gibi gitmez.

Neslihan Yeldan (Candan)

Gizem'in annesi olan Candan, yollar önce hemşirelik yapmıştır. Zengin olma hayalleri ile yaşarken, bir fırsat yakalamış ve kalp cerrahı Emir adında birisi ile evlenmiştir. Fakat hayalini kurduğu hayatı Emir'in ölmesi ile kısa sürmüş ve hayatı tamamen dağalmıştır.

Ece Dizdar (Leyla)

Genç yaşlarda güzellik ikincisi seçilen Leyla, zengin bir iş adamı ile evlenmiştir. Evliliği sonucu Merve'yi kucağına almıştır. Fakat kocası ile anlaşamayan Leyla, boşanma kararı almıştır.

Pınar Çağlar Gençtürk (Sema)

Hayri ile evlenen Sema, evliliği sonucu Eren ve Derin'i dünyaya getirmiştir. Her ne kadar Hamdi'yi sevse de Hamdi onu terk etmiştir. 

Numan Çakır (Hayri)

Eren ve Derin'in babası olan Hayri, küçüklüğünde Eren'e şiddet uygulamıştır. Küçüklüğü yüzünden psikolojisi bozulan Eren, Hayri'den nefret etmiştir.

Ahmet Bilgin (Süleyman)

Eren'in çalıştığı araba yıkmacının sahibi olan Süleyman, Eren'i oğlu gibi sevmektedir. Sürekli gezmesi için Eren'e lüks arabalar ödünç verir.

Ülkü Hilal Çiftçi (Derin)

Eren'in kız kardeşi olan Derin, abisine karşı büyük bir sevgi beslemektedir. Annesi onu Eren gibi oyuncu yapmak istemiştir.


Arkadaşlar İyidir 8. Bölüm Özeti


Arkadaşlar İyidir, yeni bölümü ile 16 Ekim Pazar 2016 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları

Didem İnselel
Didem İnselel
Emre Karayel
Emre Karayel
Ece Dizdar
Ece Dizdar
İdris Nebi Taşkan
İdris Nebi Taşkan
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Kuruluş Osman 24. Bölüm Kuruluş Osman24. Bölüm puan 5
645 kez izlendi.
Survivor 2020 90. Bölüm Survivor 202090. Bölüm puan 3
109 kez izlendi.
Survivor 2020 89. Bölüm Survivor 202089. Bölüm puan 3
384 kez izlendi.
Survivor 2020 88. Bölüm Survivor 202088. Bölüm puan 3
583 kez izlendi.
Survivor 2020 87. Bölüm Survivor 202087. Bölüm puan 3
666 kez izlendi.
Survivor 2020 86. Bölüm Survivor 202086. Bölüm puan 4
632 kez izlendi.
Survivor 2020 85. Bölüm Survivor 202085. Bölüm puan 4
633 kez izlendi.
Survivor 2020 84. Bölüm Survivor 202084. Bölüm puan 5
384 kez izlendi.
Survivor 2020 83. Bölüm Survivor 202083. Bölüm puan 3
930 kez izlendi.
Kuruluş Osman 23. Bölüm Kuruluş Osman23. Bölüm puan 5
1.860 kez izlendi.