Arıza 23. Bölüm Fragmanı

Arıza 23. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Recai Karagöz
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
21 Şubat Pazar
Oyuncular
Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Pınar Çağlar Gençtürk, Rüzgar Aksoy, Nursel Köse

Bu fragman 1.511 kez izlendi.

Arıza Konusu

Arıza, O3 Medya tarafından Show TV için hazırlanan Aksiyon, Dram temalı televizyon dizisidir.

Dizinin senaryosu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma tarafından kaleme alınırken yönetmenliğini ise deneyimli isim Recai Karagöz yapmaktadır.

Arıza dizisinde; Ali Rıza Altay'ın (Tolga Sarıtaş) kardeşinin ölümüne yanlışlıkla sebep olan bir mafya babasının oğlu Burak Ersoy'dan (Olgun Toker) intikam almak için çıktığı zorlu yol izleyiciye anlatılıyor.

Ali Rıza Altay, babasını küçük yaşlarda kaybetmiş, ailesine bakmak için okulu bırakmak zorunda kalmış, küçük yaşlarda omzuna ağır yükler almış genç bir delikanlıdır. Ailesinin geçimini taksi şoförlüğü yaparak sağlamaktadır. Ali Rıza Altay'ın yolu Halide ile kesişir. Aracına müşteri olarak binen Halide, Burak Ersoy tarafından araçtan indirilmek istenince karşı koymuş ve olay kavgaya kadar ilerlemiştir. Ali Rıza'nın Burak'ı darp ederken çekilen görüntüleri ise konsörsiyum üyesi tarafından sosyal medyaya servis edilir. Bir taksi şoförü tarafından dövülmeyi hazmedemeyen Burak intikam almak için harekete geçer. Ali Rıza'nın kardeşi Nihan'ın düğününün olduğu sırada mahalleye gelen Burak silahını çeker ancak namlu Nihan'ı hedef alır. Kardeşinin ölümü Ali Rıza'yı alt üst eder ve hem Burak'tan hemde bağlı olduğu konsorsiyum üyelerinden intikam almak için karanlık dünyaya girmek zorunda kalır. Ali Rıza girdiği bu yolda Halide ile yakınlaşmaktan kendini alıkoyamayacak ve ikisinin de geçmişi hakkında karalıklar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.


Arıza 23. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Arıza 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 21 Şubat 2021, Pazar akşamı yayınlanacak. Arıza yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ozan Aksungur tarafından kaleme alınan, Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Pınar Çağlar Gençtürk, Rüzgar Aksoy, Nursel Köse gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Arıza dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Arıza Oyuncuları

Ahmet Mümtaz Taylan
Ahmet Mümtaz Taylan
Murat Daltaban
Murat Daltaban
Ayça Ayşin Turan
Ayça Ayşin Turan
Rüzgar Aksoy
Rüzgar Aksoy
Nursel Köse
Nursel Köse
Pınar Çağlar Gençtürk
Pınar Çağlar Gençtürk
Tolga Sarıtaş
Tolga Sarıtaş
Olgun Toker
Olgun Toker
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Akrep 19. Bölüm Akrep19. Bölüm
 
266 kez izlendi.
Sefirin Kızı 49. Bölüm Sefirin Kızı49. Bölüm
 
500 kez izlendi.
Hercai 68. Bölüm Hercai68. Bölüm
 
352 kez izlendi.
Menajerimi Ara 34. Bölüm Menajerimi Ara34. Bölüm
 
249 kez izlendi.
Camdaki Kız 3. Bölüm Camdaki Kız3. Bölüm
 
443 kez izlendi.
Kuruluş Osman 55. Bölüm Kuruluş Osman55. Bölüm
 
1.342 kez izlendi.
Masumiyet 9. Bölüm Masumiyet9. Bölüm
 
1.455 kez izlendi.
Benim Adım Melek 62. Bölüm Benim Adım Melek62. Bölüm
 
1.285 kez izlendi.
Maraşlı 14. Bölüm Maraşlı14. Bölüm
 
892 kez izlendi.