Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Müge Uğurlar
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
18 Mayıs Çarşamba
Oyuncular
İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci, Olgun Toker, Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy, Mine Kılıç

Bu fragman 1.040 kez izlendi.

Annenin Sırrıdır Çocuk Konusu

Annenin Sırrıdır Çocuk, NTC Medya'nın Tv8 için hazırladığı Dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Kiraz Mevsimi, Aşk Laftan Anlamaz, Aynalı Tahir gibi bir döneme damgasını vurmuş dizilerde de imzası bulunan Mahbule Kosif tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar yer alıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosunda, Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Selin Yeninci başrolleri paylaşıyor. Ayrıca dizide Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy ve Mine Kılıç gibi başarılı oyuncularda yer alıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk konusunda, iki anne adayı Defne (İrem Helvacıoğlu) ve Meryem'in (Selin Yeninci) gizlemeye çalıştıkları kirli geçmiş konu alınıyor.

Meryem, Defne'nin evinde hizmetli olarak çalışmaya başladıktan hamile kalmayı başarmış. Uzun zamandır hayalini kurduğu annelik duygusunu yaşamaya çok yaklamıştır. Ancak Meryem'in Defne ile geçmişinde yaşadığı sırlı geçmiş ikilinin hayatında dönüm noktası olacaktır. Meryem, Defne'nin bebeğini hastaneden kaçırdıktan sonra ikisinin de hayatı sonsuza kadar değişecektir.

Annenin Sırrıdır Çocuk nerede çekiliyor sorusu izleyicinin en çok merak ettiğini konular arasında yer alıyor. Dizinin çekimleri İstanbul'da yapılıyor. Sabit bir çekim yeri bulunmayan dizinin her bölümünde ev ve işyeri sahneleri hariç farklı mekanlar kullanılıyor.


Annenin Sırrıdır Çocuk 7. Bölüm Özeti


Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Annenin Sırrıdır Çocuk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Mayıs 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Makbule Kosif tarafından kaleme alınan, İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci,Olgun Toker,Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy,Mine Kılıç gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Annenin Sırrıdır Çocuk Oyuncuları

Sacide Taşaner
Sacide Taşaner
Engin Öztürk
Engin Öztürk
Selim Erdoğan
Selim Erdoğan
Olgun Toker
Olgun Toker
Ahmet Varlı
Ahmet Varlı
İrem Helvacıoğlu
İrem Helvacıoğlu