Annemizi Saklarken Fragmanı

Annemizi Saklarken; yapımını OJO Pictures'ın üstlendiği Star TV'de yayınlanan televizyon dizisidir. Hande Doğandemir ve Kutsi'nin başrolleri paylaştığı dizinin senaryosu ise Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır.

KONUSU

"Annelik kutsaldır ama her anne, anne değildir."

Çocuk yaşta evlenip ilk çocuğunu kucağına almış, daha sonra iki çocuğu da olduktan sonra kocası tarafından terk edilen Handan (Hande Doğandemir), hayatın tüm zorluklarına rağmen ayakta durmayı başarmış şimdilerde Nişantaşı'nda ünlü bir bir moda evinde özel müşteri asistanı olarak çalışmaktadır.

Handan sosyetenin tanınmış isimleri Zerrin ve Dündar Demir'in özel bir gece için sipariş verdikleri elbiselerin provası için evlerine gider. Dündar Demir'in bir süredir dikkatini çeken Handan'ın hayatı o özel geceden sonra eskisi gibi olmayacaktır.

OYUNCULAR

Başrollerini Hande Doğandemir ve Kutsi'nin paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosunda Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, EzgiTombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster ve Güngör Bayrak gibi sevilen oyuncular da yer alıyor.

Annemizi Saklarken Oyuncuları

Annemizi Saklarken . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Yöş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Annemizi Saklarken Son Bölüm Fragmanı

1