Annemizi Saklarken 6. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Barış Yöş
Yapım
2021 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Ocak Çarşamba
Oyuncular
Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin

Bu fragman 1.132 kez izlendi.

Annemizi Saklarken Konusu

Annemizi Saklarken; yapımını OJO Pictures'ın üstlendiği Star TV'de yayınlanan televizyon dizisidir. Hande Doğandemir ve Kutsi'nin başrolleri paylaştığı dizinin senaryosu ise Sırma Yanık tarafından kaleme alınmaktadır.

KONUSU

"Annelik kutsaldır ama her anne, anne değildir."

Çocuk yaşta evlenip ilk çocuğunu kucağına almış, daha sonra iki çocuğu da olduktan sonra kocası tarafından terk edilen Handan (Hande Doğandemir), hayatın tüm zorluklarına rağmen ayakta durmayı başarmış şimdilerde Nişantaşı'nda ünlü bir bir moda evinde özel müşteri asistanı olarak çalışmaktadır.

Handan sosyetenin tanınmış isimleri Zerrin ve Dündar Demir'in özel bir gece için sipariş verdikleri elbiselerin provası için evlerine gider. Dündar Demir'in bir süredir dikkatini çeken Handan'ın hayatı o özel geceden sonra eskisi gibi olmayacaktır.

OYUNCULAR

Başrollerini Hande Doğandemir ve Kutsi'nin paylaştığı Annemizi Saklarken dizisinin oyuncu kadrosunda Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, EzgiTombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster ve Güngör Bayrak gibi sevilen oyuncular da yer alıyor.


Annemizi Saklarken 6. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Annemizi Saklarken 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Ocak 2022, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Annemizi Saklarken yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alınan, Kutsi,Hande Doğandemir,Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Annemizi Saklarken dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Annemizi Saklarken Oyuncuları

 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Elkızı 13. Bölüm Elkızı13. Bölüm
 
383 kez izlendi.
Camdaki Kız 28. Bölüm Camdaki Kız28. Bölüm
 
457 kez izlendi.
Kardeşlerim 37. Bölüm Kardeşlerim37. Bölüm
 
879 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 54. Bölüm Masumlar Apartmanı54. Bölüm
 
635 kez izlendi.
Arka Sokaklar 612. Bölüm Arka Sokaklar612. Bölüm
 
476 kez izlendi.
Aziz 11. Bölüm Aziz11. Bölüm
 
1.379 kez izlendi.
Kaderimin Oyunu 6. Bölüm Kaderimin Oyunu6. Bölüm
 
1.094 kez izlendi.