Anne 19. Bölüm Fragmanı

Anne 19. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Merve Girgin Aytekin
Yapım
2016 / Türkiye
Yayın Tarihi
14 Mart Salı
Oyuncular
Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız

Bu fragman 10.070 kez izlendi.

Anne Konusu

Yapımını Med Yapım ve MF Yapım'ın birlikte üstlendiği Anne dizisi Star TV'den izleyiciyle buluşmuştur. Japonya'daki Mother! dizisinin Türkiye uyarlaması olan Anne'nin ilk bölümü 26 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmıştır. Oyuncu kadrosu Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin ve Berkay Ateş'ten oluşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin ve Nadim Güç'ü gördüğümüz dizinin senaryosu Berfu Ergenekon ve Merve Gür imzası taşıyor. Dizi, 17 Haziran 2017'de yayınlanan 33. bölümüyle final yapmıştır.

Anne dizisi konusu

Kendisi için hiç de uygun olmayan bir ortamda yaşayan Melek, annesi Şule ve sevgilisi Cengiz tarafından şiddet görmektedir. Bu durum ise Melek'in okulunda geçici öğretmenlik yapan Zeynep'in gözünden kaçmamıştır. Melek ile bağ kuran Zeynep, korumak adına kızı annesinden kaçırır. Ancak Şule'de kızından vazgeçmez ve Cengiz ile beraber Zeynep ve kızının peşinden İstanbul'a kadar gelir. Bu arada Melek ile Zeynep arasındaki bağ da gitgide güçlenerek anne kız bağına dönüşmüştür. Anne dizisi Zeynep'in Melek'ten vazgeçmemek için verdiği mücadeleyi konu almaktadır.

Anne dizisi karakterleri

Cansu Dere - Zeynep Güneş

Asıl mesleği fotoğrafçılık olmasına karşın bir okulda geçici öğretmen olarak çalışmaktadır. Annesinin hapse girmesinin ardından bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Maddi olarak çok güçlü bir üvey annesi olmasına karşın kendi ayaklarının üstünde durmak istemektedir. Melek ile tanışmasının ardından hayatı değişir. Aralarında anne kız ilişkisi vardır. En büyük gayesi Melek'i korumaktır.

Beren Gökyıldız - Melek Akçay

Melek, yaşadığı kötü şeylere karşın hayat dolu bir kızdır. Şule ve özellikle Cengiz kendisine şiddet uygulamaktadır. Bunu fark eden Zeynep'i annesi gibi görmeye başlamıştır. Bebek bir kardeşi de vardır. Küçücük yaşına rağmen annesinin ilgisizliği nedeniyle kardeşine adeta annelik yapmaktadır.

Gonca Vuslateri - Şule Akçay

Mutlu bir evliliği olan Şule'nin hayatı bir anda tepetaklak olmuştur. Kocasını kaybetmesinin ardından Cengiz ile beraber olmaya başlamıştır. Ancak Cengiz, Şule'nin hayatını cehenneme çevirmektedir. Yaşadığı bunalım sonundan kızına da kötü davranmaya başlamıştır. Cengiz tarafından zorla pavyonda çalıştırılan Şule kızının başka birine anne demesine katlanamaması nedeniyle kızının peşindedir.

Vahide Perçin - Gönül Aslan

Gördüğü şiddet sonucunda kocasını öldürdüğü anlaşılan Gönül, 24 yıl kaldığı hapisten çıkmıştır. Kızını henüz bebekken bir aileye evlatlık vermiştir. Hapisten çıkınca ilk iş kızı Zeynep'i bulmak olur. Ancak kızı kendisini hatırlamamaktadır bile. Kızıyla ilgili büyük pişmanlıklara sahip bir annedir. Kendisini ona affettirmenin yollarını aramaktadır.

Berkay Ateş - Cengiz Yıldız

Açgözlü, hırslı, kendinden başkasını düşünmeyen bir adamdır. Şule ve Melek'e şiddet uygulamaktadır. Melek'i Zeynep'in elinden almak istemektedir. Bunun sebebi tabi ki sevgi değildir. Zeynep'in üvey annesinin zengin olması nedeniyle şantajla para almanın derdindedir.


Anne 19. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Anne 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 14 Mart 2017, Salı akşamı yayınlanacak. Anne yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Berfu Ergenekon tarafından kaleme alınan, Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Anne dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Anne Oyuncuları

Cansu Dere
Cansu Dere