Altınsoylar Fragmanı

Konusunda her ne kadar aşk ve macere işlesede tam bir aile dizisi olan Altınsoylar, Kanal D ekranlarında sizlerle...

Altınsoylar Konusu

Bebekken çöp kutusuna atılan Oğuz, yetimhaneye verilir. Yetimhanede zor zamanlar geçiren Oğuz, dört duvar arasında bunalır ve yetimhaneden firar eder. Fakat dışarıda ki hayat sandığı kadar kolay değildir. İş ve kalacak yer bulmakta zorlanan Oğuz, kendine bir çözüm bulur. Birikmiş postaları kontrol ederek, gizlice boş evlere girer ve sahipleri gelene kadar orada yaşar. Karşılığında girdiği evlerde ki bozuk eşyaları tamir edip, hiç bir eşyasına dokunmadan, sahipleri gelmeden evleri terk eder. Hayat böyle sürüp geçerken Oğuz yeni bir evi gözüne kestirir. Posta kutusu dolu olan evi boş sanar ve gizlice içeri girer. Fakat işler Oğuz'un istediği gibi gitmez ve evin sahibi içeri girer. Apar topar ev sahibinden kaçan Oğuz, Burcu ile çarpışır. Burcu'da en az onun kadar çaresizdir. Nişanlısından kaçan Burcu, İstanbul'da sıkışıp kalmıştır. Çaresizlik içinde boğuşan bu ikili farklı yollardan Altınsoy ailesi ile tanışır. Bu şanssız ikiliye kapılarını açan Altınsoy ailesi, belki de kaderin bu ikiliye sunduğu bir şanstır. Şansı geri çevirmeyen Oğuz ve Burcu'nun, çekişmeli geçen ilişkileri ileride aşka dönüşecektir...

Altınsoylar Oyuncuları

Aras Aydın (Oğuz)

Yetimhanede büyüyen Oğuz, küçük yaşta yetimhanaden firar eder. Boş evlere girip, karşılığında ise bozuk eşyları tamir eder. Düz ama tempolu geçen hayatına, Burcu'nun girmesiyle her şey bir anda değişir.

Ayça Ayşin Turan (Burcu)

Universiteyi bitirmek isteyen  Burcu, ailesinin zoruyla Hamit ile evlendirilmek istenmiştir. Fakat Burcu ailesine yalan söyleyip okulunu bitirdikten sonra Hamit ile evleneceğine söz vermiştir. Okuduktan sonra sözünden cayan Burcu, kimsesiz başına İstanbul'a kaçar. Fakat evleneceği adam peşini bırakmaz...

Burak Sevinç (Oğuz)

Muhiddin Bey'in torunu olan Oğuz, vefat eden Gazanfer'in tek gecelik ilişki yaşadığı kadından oğludur. Bu yaşanılan olaylar sonucu Altınsoy ailesi tarafından reddedilen annesinin intikamını almak, hem de servet koparmak için tüm yolu deneyecektir. 

Cihat Tamer (Muhiddin)

Verdiği emekler sonucu Türkiye'nin en ünlü mobil üretici konumuna gelen Muhiddin, kayıp olan torununu uzun uğraşlar sonucu bulmuştur. Adres üzerine giden Muhiddin, torununu bulur. Fakat bulduğu kişiyi kendi torunu sansada aslında Oğuz adında başka birisidir.

Birsen Dürülü (Semiha)

Muhiddin'in eşi olan Semiha, Gazanfer'in ölümü ile büyük bir travma yaşamıştır. Her ne kadar büyük üzüntüler içinde yaşasada Gazanfer'den yadigar torununa kıyamayacaktır.

Şebnem Bozoklu (Gülsüm)

Mesut'un eşi olan Gülsüm, okumak yerine genç yaşta evlenmeyi tercih etmiştir. Bu yaptığı eylem sonucu Altınsoy ailesi tarafından reddedilmiştir. Her ne kadar reddedilse de bir süre sonra ailesini ikna edip evine dönmüştür.

Bennu Yıldırımlar (Saadet)

Altınsoy ailesinin en büyük gelini olan Saadet, eşi olan Gazenfer'in ölümü sonucu içine kapanmıştır. Her ne kadar Gazanfer'i sevse de, aldatıldığını öğrenince büyük şok yaşamıştır. 

Ünal Yeter (Mesut)

Gülsüm'ün kocası olan Mesut, her işi yüzüne gözüne bulaştırmada üstüne yoktur. Hiç bir başarısı olmayan Mesut'u ailede kalmasına izin sağlayan tek sebep Gülsüm ile beraber olmasıdır.

Görkem Şarkan (Emin)

Altınsoylar ailesinin en şansızı olan Emin, hayatının aşkı için babasına karşı gelmiştir. Mirastan men edildiğini öğrenen hayatının aşkı Emin'i terk etmiştir. Acısı azalması için ailesi tarafından yabancı bir köy kızıyla evlendirilir. Karısıyla iki yabancı gibi yaşayan Emin, acısına daha fazla acı katmıştır.

Begüm Akkaya (Ümmü)

Emin'in eşi olan Ümmü, saf ve masumluğundan asla ödün vermemiştir. Emin ile arası olmayan Ümmü'nün bir türlü çocuğu olmamıştır. Çünkü Emin, Ümmi'ye hiç dokunmamıştır.

Bora Koçak (Hamit)

Burcu tarafından terk edilen Hamit, Burcu ile evlenmeyi kafasına koymuştur. Benim değilse karatoprağındır diyerek İstanbul'u fellik fellik aramıştır. Aşkından dolayı Ferhat olup dağları delen Hamit, bir türlü hiç bir sonuca ulaşamamıştır.

Sami Aksu (Mehmet)

Hamit'in yakın arkadaşı olan Mehmet, Burcu'yu bulmada Hamit'e yardım etmektedir. Her ne kadar aklı başında davransa da, tüm kabap olay sonlarında Mehmet'in başına patlamıştır.

Altınsoylar Oyuncuları

Altınsoylar . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Türkan Derya
Yapım
2016 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Kanal D

Altınsoylar Son Bölüm Fragmanı

1