Ali Ayşeyi Seviyor 2. Bölüm Fragmanı

Ali Ayşeyi Seviyor 2. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Mehmet Yiğit Alp
Yapım
2013 / Türkiye
Yayın Tarihi
03 Şubat pazar
Oyuncular
Hakan Yılmaz, Nur Erkul, Gülhan Tekin, Gökçe Özyol, Kerem Kupacı, Suat Sungur, Kayhan Yıldızoğlu

Bu fragman 7.126 kez izlendi.

Ali Ayşeyi Seviyor Konusu

Ali Ayşe'yi Seviyor dizisi 27 Ocak 2013 tarihinden itibaren Fox Tv'de yayınlanmaya başladı. Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği Ali Ayşe'yi Seviyor dizisinin yönetmenliğini Mehmet Yiğit Alp yaparken senaryoyu Meskun Mahal kaleme aldı. Ali Ayşe'yi Seviyor dizisi 9 Haziran 2013 tarihinde ekranlara gelen 19. bölümüyle sezon finali yaptı ancak bir sonraki sezonu göremeden yayından kaldırıldı.

Hakan Yılmaz, Nur Erkul, Salih Kalyon, Sennur Nogaylar ve Gökçe Özyol'un başrollerini paylaştığı Ali Ayşe'yi Seviyor dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Gülhan Tekin, Erdem Baş, Kerem Kupacı, Su Kutlu, Bihter Dinçel, Kayhan Yıldızoğlu, Suat Sungur, Feyza Işık, Değer Soysal Alp, Birsen Dürülü, Kazım Şimşek ve Cengiz Şahin yer aldı.

ALİ AYŞE'Yİ SEVİYOR DİZİSİ KONUSU

Ali, çapkın babası Kemal bey, kız kardeşi Ahu ve Ahu'nun pısırık kocası Yakup'la birlikte yaşamaktadır. Ali ve Kemal bey bir berber dükkanı işletmektedir. Ali'nin babası Kemal bey eşinin ölümünün ardından yalnız kalmaktan şikayet etmektedir. Çapkın bir adam olan Kemal bey yaşına uygun bir kadın bulup evlenmeyi düşünse de kız istemek için gittiği evlerde hep bir problemle karşılaşır. Günün birinde Ayten hanıma rastlar. Ayten hanım ve Kemal bey o anda birbirine vurulur. Ayten hanım Ayşe'nin annesidir. Ayten hanım da evlenip hayatını birleştirmek ister ancak o da Kemal bey gibi eve gelen görücülerle sürekli problem yaşamaktadır. Derken Kemal bey, oğlunu, kızını ve damadını alarak Ayten hanımı istemeye gider. Ali ve Ayşe ilk kez orada karşılaşır. O anda birbirlerinden etkilenirler. Beklenmeyen bir misafir kız isteme sırasında eve gelir. Ayten hanımın oğlu Bekir Almanya'dan gelmiştir ve biraz eski kafalıdır ayrıca sinirli ve asabi bir adam olması da cabası. Kemal beyin annesini istemeye geldiğini öğrenince çileden çıkar. Kız isteme işi yatsa da bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ali ve Ayşe tanışmalarının ardından pek de iyi anlaşamazlar ancak zamanla birbirlerine yakınlaşacaklardır. Anne ve babaları da aşklarını yaşamaya çalışacaklardır. Ancak Ayten hanımın oğlu Bekir, annesi ve kız kardeşinin yanında bir adam görmeye katlanamadığından iki aşkın arasındaki engel olacaktır. Ali Ayşe'yi Seviyor dizisi Ali, Ayşe, Kemal bey ve Ayten hanım'ın karmaşık aile ilişkilerini konu alıyor.


Ali Ayşeyi Seviyor 2. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ali Ayşeyi Seviyor 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 03 Şubat 2013, Pazar akşamı yayınlanacak. Ali Ayşeyi Seviyor yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Meskun Mahal tarafından kaleme alınan, Hakan Yılmaz, Nur Erkul, Gülhan Tekin, Gökçe Özyol, Kerem Kupacı, Suat Sungur, Kayhan Yıldızoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ali Ayşeyi Seviyor dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ali Ayşeyi Seviyor Oyuncuları

Hakan Yılmaz kimdir?
Hakan Yılmaz
Kayhan Yıldızoğlu kimdir?
Kayhan Yıldızoğlu
Kerem Kupacı kimdir?
Kerem Kupacı
Suat Sungur kimdir?
Suat Sungur
Nur Erkul kimdir?
Nur Erkul
Gökçe Özyol kimdir?
Gökçe Özyol
Gülhan Tekin
 kimdir?
Gülhan Tekin
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları