Alev Alev 5. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Atilla Cengiz
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Ekim Cumartesi
Oyuncular
Berk Oktay, Rojda Demirer, Hande Soral, İlker İnanoğlu

Bu fragman 7.932 kez izlendi.

Alev Alev Konusu

Başrollerinde Rojda Demirer, Berk Oktay ve Soral'ın başrollerini paylaştığı yapımcılığını İlker İnanoğlunun üstlendiği Alev Alev dizisi Atv ekranlarında  2012 yılında gösterime başlamıştır. Yönetmenliğini Atilla Cengiz'in yaptığı dizinin senaristliğini Mahinur Ergun yapmıştır. 

2012 yılında tek sezon da 16 bölüm ile final kararı almıştır. 

ALEV ALEV KONUSU

Alev ve Murat ikiside Bodrum'un şirin bir kasabasında büyümüş, çocukluktan beri birbirlerine aşık gençlerdir. Alev balıkçı kızı ama babasından daha çok balıkçı erkek gibi sadece Murat'a karşı kalbi pamuğa dönen güzeller güzeli bir kız. Murat ise kaptandır. Uzun sefer deniz kaptanı. Bodrumdaki marinede şahıs teknesinde kiralık kaptandır. 

Bir gün marinede teknesi olan Demir Boran ve yeğeni Ümran Murta'ı kaptan olarak kiralar ve denize açılırlar. Murat'a özel ilgi gösteren Ümran Murat'ın hayatında Alev'in olduğunu bildiği halde Murat'a karşı her fırsatta ilgi duyduğunu belli eder. 

ALEV ALEV OYUNCU KADROSU

Alev ( Rojda Demirer)

Alev Bodrumda doğmuş büyümüş güzel bir kızdır. Balıkçı bir babanın kızıdır. Babası ile sık sık balığa çıkar. En büyük hayali çocukluk aşkı Murat ile evlenmektir. En güzel zamanlarında hayatına bomba gibi düşen Ümran ile başetmek zorundadır. 

Murat ( Berk Oktay)

Murat Alev'in çocukluk aşkıdır. Alev'i hala çok sever. Hayatını kaptanlık yaparak kazanır. Demir bey ve Ümran hayatlarına girdiğinde evliliğe giden yol biraz tozduman olur. 

Ümran ( Hande Soral)

Ümran Demir boran'ın biricik yeğenidir. Demir Bey  Ümranı en iyi okullarda yetiştirmiş şımarık büyütmüş ve Ümran'ın hastalığı nedeni ile anneannesi ve Demir üzerine düşerek büyütmüşlerdir. 


Alev Alev 5. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Alev Alev 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Ekim 2012, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Alev Alev yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Mahinur Ergun tarafından kaleme alınan, Berk Oktay, Rojda Demirer, Hande Soral, İlker İnanoğlu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Alev Alev dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Alev Alev Oyuncuları

Hande Soral kimdir?
Hande Soral
Berk Oktay kimdir?
Berk Oktay
Rojda Demirer kimdir?
Rojda Demirer
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları