Alev Alev 20. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 20. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Ahmet Katıksız
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Mart Perşembe
Oyuncular
Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel

Bu fragman 3.780 kez izlendi.

Alev Alev Konusu

Alev Alev, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Burcu Görgün Toptaş tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Show Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Berker Güven bulunan Alev Alev dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Alev Alev 20. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Alev Alev 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Mart 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Alev Alev yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Burcu Görgün Toptaş tarafından kaleme alınan, Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Alev Alev dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Alev Alev Oyuncuları

Demet Evgar kimdir?
Demet Evgar
Cem Bender kimdir?
Cem Bender
Hazar Ergüçlü kimdir?
Hazar Ergüçlü
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları