Alemin Kralı 64. Bölüm Fragmanı

Alemin Kralı 64. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Derya Yaruç
Yapım
2011 / Türkiye
Yayın Tarihi
06 Mart Çarşamba
Oyuncular
Oya Başar, Evrim Akın, Zeynep Gülmez, Metin Yıldız, Yağmur Ün

Bu fragman 5.010 kez izlendi.

Alemin Kralı Konusu

Süreç Film'in üstlendiği 2011 yılında yapılmış en iyi Durum Komedisi formatında dizidir. Atv ekranlarında seyircisine ulaşmış, Bülent İşbilen senaristi ise Kamuran Süner'dir. Başrollerinde Şafak Sezer, Evrim Akın, Oya Başari Metn Yıldız, Zeynep Gülmez, Elvin Levinler ve Yağmur Ün bulunmakta. 

ALEMİN KIRALI KONUSU

Kendi halinde bir Pet Shop işleten bir aile babası olan Aslan Kıral, Eşi Mehveş, kayınvalidesi Asalet, baldızı Jülide ve kızları, Ayben, Ahsen ve Oben ile kadınlar arası hayat mücadelesi veren sit-comdur. 

Toplam 67 bölüm süren Alemin Kıralı 27 Mart 2013'de veda etmiştir. 

ASLAN KIRAL OYUNCULARI

Aslan Kıral (Şafak Sezer )

Aslan; Eşi Mehveş, kayınvalidesi Asalet, baldızı Jülide ve kızları, Ayben, Ahsen ve Oben ile beraber yaşar. Birde biraz aklı kıt ve sürekli kocasından dayak yiyen kızkardeşi Nihale vardır. Aslan Pet shop sahibidir. Kuş, tavşan Sülüklü böcek gibi hayvanlar satar. Düzenli olarak işine gider gelir, karısını çok sever ancak kayınvalidesine bir türlü yaranamaz. Sürekli karısı ile arasını açmaya kalkan kayınvalidesi ve hosteslik yapan baldızı ile başı fena derttedir. KAyınpederinin son nefesinde kızlar, baldızın ve annen sana emanet demesi Aslan'ın elini ayağını bağlar.

Mehveş Kıral (Zeynep Gülmez)

Mehveş, Aslanın karısıdır. Aslanı çok sever ama sürekli annesi ile kızkardeşinin gazına gelir. Aslandan beklentileri çok büyüktür. Aslan'a boyu kadar 3 tane kız evlat vermiştir.

 Asalet Mermercin (Oya Başar)

Asalet; Mehveş ve Jülide'nin inatçı mı inatçı annesidir. Aslan Kıral'dan hiç hoşlanmaz. Kızının Aslan ile evli olmasından da hiç hoşlanmaz. 

Jülide Mermercin (Evrim Akın)

Jülide, Asalet hanım'ın biraz çatlak hosteslik yapan, sürekli zengin koca arayışındaki kızıdır. Gözü zenginliktedir ve bu yüzden ablasının hayatını sürekli eleştirir. 


Alemin Kralı 64. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Alemin Kralı 64. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Mart 2013, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Alemin Kralı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Kemal Kenan Ergen tarafından kaleme alınan, Oya Başar, Evrim Akın, Zeynep Gülmez, Metin Yıldız, Yağmur Ün gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Alemin Kralı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Alemin Kralı Oyuncuları

Evrim Akın kimdir?
Evrim Akın
Oya Başar kimdir?
Oya Başar
Zeynep Gülmez kimdir?
Zeynep Gülmez
Metin Yıldız kimdir?
Metin Yıldız
Yağmur Ün kimdir?
Yağmur Ün
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları