Aldatmak Fragmanı

Aldatmak,  TIMS&B tarafından hazırlanan Atv'de yayınlanan duygusal türünde televizyon dizisidir. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrolünü Vahide Perçin üstlenmektedir. Senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu yapmaktadır.

ALDATMAK KONUSU

Güzide, mesleğini çok iyi yerine getiren, kuralcı, katı ve doğrularından asla vazgeçmeyen bir aile mahkemesi hakimidir. 30 yıldır Tarık'la mutlu bir evliliğe sahip olan Güzide'nin bu evlilikten Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Mesleğinin getirdiği otoriter ve baskın kişiliğini evinde de sürdürmektedir. Sert görüntüsünün ardında yumuşacık bir kalp ve ailesine karşı çok büyük sevgi beslemektedir. Çevresinde örnek gösterilen evliliğinin bir pamuk ipliğine bağlı olduğundan bihaber olan Güzide'nin öğrendiği gerçekler sonrasında hayatı alt üst olacaktır.

ALDATMAK OYUNCULARI

Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi tecrübeli isimleri bir araya getiren Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

 

Aldatmak Oyuncuları

Aldatmak . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Atv

Aldatmak Son Bölüm Fragmanı

1 2 »