Aldatmak 30. Bölüm Fragmanı

Aldatmak 30. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Murat Saraçoğlu
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Mayıs Perşembe
Oyuncular
Vahide Gördüm, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok

Bu fragman 642 kez izlendi.

Aldatmak Konusu

Aldatmak,  TIMS&B tarafından hazırlanan Atv'de yayınlanan duygusal türünde televizyon dizisidir. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin başrolünü Vahide Perçin üstlenmektedir. Senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini ise Murat Saraçoğlu yapmaktadır.

ALDATMAK KONUSU

Güzide, mesleğini çok iyi yerine getiren, kuralcı, katı ve doğrularından asla vazgeçmeyen bir aile mahkemesi hakimidir. 30 yıldır Tarık'la mutlu bir evliliğe sahip olan Güzide'nin bu evlilikten Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Mesleğinin getirdiği otoriter ve baskın kişiliğini evinde de sürdürmektedir. Sert görüntüsünün ardında yumuşacık bir kalp ve ailesine karşı çok büyük sevgi beslemektedir. Çevresinde örnek gösterilen evliliğinin bir pamuk ipliğine bağlı olduğundan bihaber olan Güzide'nin öğrendiği gerçekler sonrasında hayatı alt üst olacaktır.

ALDATMAK OYUNCULARI

Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu gibi tecrübeli isimleri bir araya getiren Aldatmak dizisinin oyuncu kadrosunda Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

 


Aldatmak 30. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aldatmak 30. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mayıs 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Aldatmak yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan, Vahide Gördüm,Ercan Kesal,Mustafa Uğurlu,Yusuf Çim,Cem Bender,Caner Şahin,Feyza Sevil Güngör,Asena Girişken,Cem Sürgit,Meltem Baytok gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aldatmak dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aldatmak Oyuncuları

Vahide Gördüm kimdir?
Vahide Gördüm
Cem Bender kimdir?
Cem Bender
Ercan Kesal  kimdir?
Ercan Kesal
Mustafa Uğurlu kimdir?
Mustafa Uğurlu
Yusuf Çim kimdir?
Yusuf Çim
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları