Al Sancak 10. Bölüm Fragmanı

Al Sancak 10. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
06 Nisan Perşembe
Oyuncular
Uğur Güneş

Bu fragman 446 kez izlendi.

Al Sancak Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan Al Sancak Dizisi, Bozdağ Film tarafından hazırlanmaktadır. Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturmaktadır. Savaş, aksiyon ve dram türünde ele alınan dizinin hikayesini ve senaryosunu ise Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan kaleme almaktadır. Askeri bir proje olan Al Sancak dizisi muadillerinin benzeri bir hikayeye sahip olmakla birlikte özellikle teknik ve araç gereç bakımından oldukça güçlü görünmektedir.

Al Sancak Dizisi Konusu

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Al Sancak dizisi bir askeri timin vatan ve millet için verdiği cansiperane mücadeleyi anlatmaktadır. Dünyada başlayan kaos çağı tüm ülkelerin güvenlik politikalarını gözden geçirmesine neden olur. Enerji havzalarının terör örgütlerinin kontrolüne bırakılmasıyla sınır güvenliğinin sınırın çok ötesinde başladığı yeni bir döneme girilir. Tüm dünyada değişen şartlara uygun yeni stratejiler geliştiren Türk Silahlı Kuvvetleri, Özel Kuvvetler bünyesinde yurt içi ve yurt dışında nokta atışı operasyonlar yapacak seçkin ve birbirinden bağımsız timler oluşturur. Bu timlerden biri de Al Sancak Timidir ve bu tim personeli canları pahasına kendilerine verilen görevleri yapmakla yükümlüdürler. Başrolünde ünlü oyuncu Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan'ın yer aldığı dizi özellikle aksiyon ve savaş sahneleriyle dikkatleri çekmektedir.

Dizinin fragmanında geçen sözler timin ve dizinin de hedefini belirtmektedir. Oldukça dramatik ve güçlü bir duyguyla ifade edilen sözler izleyenlerin de heyecanlanmasını sağlamıştır. Metinde "birileri var. Yaşatmak için yaşayan, toprağı vatan eden birileri. Birileri var şehadet için düşmana meydan okuyan korkusuzca ileriye atılan birileri. Vatanı namusu bilen, biri giderse biri gelir diyen, azgın dalgaları dize getiren birileri var." ifadeleri kullanılmaktadır.

Al Sancak Dizisi Oyuncuları

Bozdağ Film tarafından hazırlanan ve Can Emre tarafından yönetmenliği yapılan askeri proje Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Dizide, Uğur Güneş, Gülsim Ali İlhan, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Olgun Sünear, Rıdvan Aybars Düzey, Murat İnce, Melih Özdağan, Faruk Aran, Fatih Gühan, Çağlar Sayın, Tezhan Tezcan yer alıyor.


Al Sancak 10. Bölüm Özeti


Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Al Sancak 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 06 Nisan 2023, Perşembe akşamı yayınlanacak. Al Sancak yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Uğur Güneş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Al Sancak dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Al Sancak Oyuncuları

 

Son Eklenen Dizi Fragmanları