Akrep 26. Bölüm Fragmanı

Akrep 26. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Gökçen Usta
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
17 Haziran Perşembe
Oyuncular
Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun

Bu fragman 1.983 kez izlendi.

Akrep Konusu

Akrep, 1441 Productions tarafından Star TV için hazırlanan televizyon dizisidir. Dizinin yapımcılığını İrfan Şahin üstlenmektedir. Senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise deneyimli isim Gökçen Usta yer almaktadır. Dizi 11 Aralık 2019 Cuma tarihinde ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

AKREP KONUSU

Dizi geçmişte yaşadıkları karanlık olayların aynasında bugünün savaşını veren iki kadının hayatını konu alıyor.

Perihan'ın ilk evliliğinden yüzü gülmemiş ikinci evliliğinde ise eşini erken kaybetmiştir. İki evliliğinden de birer kızı vardır. İkinci eşinden olan kızı Berna ve ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Eşinden kanal mirası damadı ile birlikte korumayı başarmış ve rahat, huzurlu ve komforlu bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon Perihan'ın hayatını alt üst eder. Gelen telefonda kızı Berna'nın öldüğü haberini alır.

Perihan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen henüz 1 yaşındayken terkettiği kızı Ferda, Emgen ailesini darmaduman eden kişinin ta kendisidir. Berna'nın eşi Fikret ile ilişkisi vardır.  İntikam almak için Berna'nın kapısına dayanan Ferda çıkan arbede de iterek ölümüne sebep olmuş ve intihar süsü vermiştir.

Akrep; aşk ve nefretin birarada yaşandığı, Emgen ailesinin geçmişte yapılan hatalarla nasıl darmaduman olduğunu anlatıyor.

AKREP OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

Demet Akbağ - Perihan
Evrim Alasya - Ferda
Yusuf Çim - Aras
Beril Pozam - Ayşem
Taha Baran Özbek - Şahin
Aslı Melisa Uzun - Duru
Müge Su Şahin - Merve
Esila Umut - İpek
Demet Gül - Hacer
Ahsen Türkyılmaz - Ece
Başak Daşman - Berna


Akrep 26. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Akrep 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 17 Haziran 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Akrep yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan, Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Akrep dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Akrep Oyuncuları

Bekir Aksoy
Bekir Aksoy
Demet Akbağ
Demet Akbağ
Yusuf Çim
Yusuf Çim
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kahraman Babam 3. Bölüm Kahraman Babam3. Bölüm
 
272 kez izlendi.
Aşkın Tarifi 4. Bölüm Aşkın Tarifi4. Bölüm
 
476 kez izlendi.
Kefaret 32. Bölüm Kefaret32. Bölüm
 
253 kez izlendi.
Menajerimi Ara 43. Bölüm Menajerimi Ara43. Bölüm
 
222 kez izlendi.
Barbaroslar 1. Bölüm Barbaroslar1. Bölüm
 
1.878 kez izlendi.
Baş Belası 2. Bölüm Baş Belası2. Bölüm
 
1.511 kez izlendi.
Maraşlı 23. Bölüm Maraşlı23. Bölüm
 
1.994 kez izlendi.
Cam Tavanlar 3. Bölüm Cam Tavanlar3. Bölüm
 
2.514 kez izlendi.