Akıncı 13. Bölüm Fragmanı

Akıncı 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Veli Çelik
Yapım
2020 / Türkiye
Yayın Tarihi
26 Mart Cuma
Oyuncular
Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu

Bu fragman 2.580 kez izlendi.

Akıncı Konusu

Akıncı, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Veli Çelik yer almaktadır. Macera türündeki dizi, atv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Şükrü Özyıldız bulunan Akıncı dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Akıncı 13. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Akıncı 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 26 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Akıncı yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu tarafından kaleme alınan, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Akıncı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Akıncı Oyuncuları

Didem İnselel kimdir?
Didem İnselel
Berrin Arısoy kimdir?
Berrin Arısoy
Tolga Tekin kimdir?
Tolga Tekin
Erkan Bektaş kimdir?
Erkan Bektaş
Müge Boz kimdir?
Müge Boz
Ayça Erturan kimdir?
Ayça Erturan
Şükrü Özyıldız kimdir?
Şükrü Özyıldız
Sermet Yeşil kimdir?
Sermet Yeşil
Yıldıray Şahinler kimdir?
Yıldıray Şahinler
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları