Akasya durağı 80. Bölüm Fragmanı

1 Puan : çok Kötü 2 Puan : Kötü 3 Puan : Fena Değil 4 Puan : Güzel 5 Puan : Mükemmel 3 Puan fragmana 0 oy verildi
Akasya durağı 80. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Yaşar Seriner
Yapım
2003 / Türkiye
Vizyon Tarihi
12 Haziran cumartesi
Oyuncular
Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen, Onur Şan, Suat Sungur, Aslı Altaylar, Binnur Şerbetçioğlu, Pelin Sönmez, Kayhan Yıldızoğlu

Bu fragman 5.803 kez izlendi.

Akasya durağı Konusu

Bir taksi durağından daha fazlası... Taksi durağının sahibi Nuri beyin yönettiği birbirinden güzel ve eğlenceli şoförleri ekranlarda sizlere eşik etmekte. Bu durakta herkes birbirini ailesi gibi görür, en ufak sıkıntıda birbirlerinin her zaman yanında olurlar. Akasya Durağı'nın sahibi Nuri bey, iş hayatına Kemal bey'in özel şoförü olarak başlamıştır. Ancak daha sonra kendi özel taksi durağını kurarak bu güzel Akasya Durağı'nı açmıştır. Peki burada kimler mi var? En çok dikkatimizi çeken üçkağıtçı Sinan, biraz sinirli yapısıyla gördüğümüz Sülüman, Osman Ağa, Türkücü Seyit, Öğretmen Muzaffer, doktor Murat ve Çaycı Hüseyin. İşte evlerinize şenlik katacak birbirinden güzel insanlar. Akasya Durağı'nda işe başlayacak olan bir şoförümüzde var ki, Melahat hanım, eşinin iflas etmesi üzerine bir şok daha yaşayarak Kemal beyin intiharı hem Melahat hanımı hemde kızını derinden etkiler. Bunu duyan Nuri bey, kalacak yeri bile olmayan Melahat hanımlara yardım elini uzatır. Ve o gün bugündür Melahat hanım taksi durağında şoförlük yapmaktadır.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Akasya Durağı'nda, 

Akasya Durağı dizisi karakterleri

Nuri Baba (Zeki Alasya); Nuri baba, Akasya Durağı'nın sahibi, babasıdır. Duraktaki tüm şoförlere babalık yapmaktadır. Bir süre Kemal beyin yanında özel şoförlük yaptıktan sonra kendi taksi durağını açmıştır.

Melahat Güneş (Melek Baykal); Melahat hanım Kemal beyin eşidir. Eşi Kemal bey iflas sonucu intihar etmiştir. Daha sonra Melahat hanım ise, Nuri babanın desteğiyle durakta şoförlük yapmaya başlamıştır.

Osman Aga (Cezmi Baskın); Osman Aga duraktaki şoförlerden birisidir. Biraz agresif bir yapıya sahiptir. Karısı Safiye'den çok şikayetçi olur.

Sinan Kaya (Levent Ülgen); Sinan, Gülbin'in kocasıdır. Her işinde bir çakallık vardır. Can adında bir oğlu vardır. Elindeki tesbihi hiç bırakmaz.

Seyit (Onur Şan); Akasya Durağı şoförlerinden Seyit, çalışıp para kazanmak için İstanbul'a gelmiştir. Zaman zaman güzel sesiyle türküler söylerek durağı şenlendirir.

Gülbin (Aslı Altaylar); Sinan'ın karısı Gülbin, bayan kuaförü salonu işletmektedir. Sinan'ın sorumsuzluklarına karşı her seferinde affederek kocasına geri döner.

Safiye (Gülay Baltacı); Osman Aga'nın karısıdır. Kocasını çok sever ancak para sevdası ve Osman Aga'nın arkasından çevirdiği işler her seferinde yeni bir olaya kapı açar.

Ali Kemal (Ateş Fatih Uçan); Durağın çaycısı Ali Kemal. Her fırsatta taksilerden birini kaçırıp trafiğe çıkmaya çalışır.


Akasya durağı 80. Bölüm Özeti


Akasya durağı, yeni bölümü ile 12 Haziran Cuma 2009 tarihinde Kanal D ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Akasya durağı Görüntüler
resim 1 resim 2 resim 3 resim 4 resim 5 resim 6 resim 7 resim 8

Akasya durağı Oyuncuları

Zeki Alasya
Zeki Alasya
Kayhan Yıldızoğlu
Kayhan Yıldızoğlu
Levent Ülgen
Levent Ülgen
Cezmi Baskın
Cezmi Baskın
Aslı Altaylar
Aslı Altaylar
Pelin Sönmez
Pelin Sönmez
Binnur Şerbetçioğlu
Binnur Şerbetçioğlu
Onur Şan
Onur Şan
Suat Sungur
Suat Sungur
 

Son Ekelenen Dizi Fragmanları

Her Yerde Sen 111. Bölüm Her Yerde Sen111. Bölüm puan 4.68
18.031 kez izlendi.
Afili Aşk 11. Bölüm Afili Aşk11. Bölüm puan 4.61
25.366 kez izlendi.
Çocuk 1. Bölüm Çocuk1. Bölüm puan 3
562 kez izlendi.
Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm Benim Tatlı Yalanım11. Bölüm puan 4
18.444 kez izlendi.
Kimse Bilmez 11. Bölüm Kimse Bilmez11. Bölüm puan 4.98
24.666 kez izlendi.
Canevim 12. Bölüm Canevim12. Bölüm puan 4.89
22.566 kez izlendi.
Aşk Ağlatır 1. Bölüm Aşk Ağlatır1. Bölüm puan 2
2.399 kez izlendi.
Kalk Gidelim 75. Bölüm Kalk Gidelim75. Bölüm puan 5
3.394 kez izlendi.
Elimi Bırakma 44. Bölüm Elimi Bırakma44. Bölüm puan 5
8.757 kez izlendi.
Benim Adım Melek 1. Bölüm Benim Adım Melek1. Bölüm puan 3
5.544 kez izlendi.