Aile İşi 12. Bölüm Fragmanı

Aile İşi 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Jale Atabey
Yapım
2016 / Türkiye
Yayın Tarihi
18 Mayıs Çarşamba
Oyuncular
Pelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Can Bonomo

Bu fragman 7.982 kez izlendi.

Aile İşi Konusu

NTC Medya tarafından 2016 yılının Şubat ayında gösterime başlayan Aile İşi, ATV kanalında yayınlanan Komedi dizisidir. Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren ve Murat Akkoyunlu'nun yer aldığı Aile İşi dizisinin yönetmenliğini Jale Atabey yapmıştır. Söz Konusu dizinin 17 bölüm sürebilen senaryosunu Ferhat Ergün kaleme almıştır. 

AİLE İŞİ KONUSU

Ece henüz 5 yaşında küçücük bir kızdır. Aile fertleri ile çıktığı  seyehat yolculuğunda 7 kişiyi kaybeder. Aynı kaza minink Ece'den hafızasını ve konuşma yetisini de almıştır. Tabii kısa süreliğine. 

Geride aileden geriye kalan tek akrabası dayısı onun kazanın oluşu hakkında birşeyler bildiğine emindir. Ancak hatırlaması dahilinde aydınlanacak bir kaza vardır ortada. Dayısı Ece'yi götürdüğü pedegoglarca da sahte bir aile yaratılması ve Ece'nin hafızasını geri kazanması için tetikleyeceği söylenir. Dayı hemen harakete geçer ve bizim diziye konu olacak gırgır şamata sahte ailemizi bir araya toplar. 

Müjde ve Hakan bu projede Ece'nin ailesindeki 7 fertten birini canlandırmaktadır. Ancak bu sonradan aile o kadar problemlidir ki Ecenin sorunlarını çözmek üzereyken kendi dertlerine düşerler. 

AİLE İŞİ OYUNCU KADROSU

Hakan ( Ufuk Özkan)

Yetimhanede büyümüş çok zor bir hayatı olmuş genç adamdır. Yaşadığı zorluklar onu serrt mizaçlı biri yapsada aslında hala büyümeyen bir çocuk taşır. İzdivaç programlarına figüran tedariği işi ile ilgilenen Hakan'ın en büyük yeteneği başladığı işleri batırmaktır. 

Müjde ( Pelin Akil)

Önce babasını ardından kısa süre sonra annesini kaybedince geriye 3 kalan 3 küçük kardeşine annelik yapmak zorunda kalmıştır. Hayattaki tek isteği kardeşlerinin büyüyp iyi yerlerde kariyer sahibi olduklarını görmektir. Onurludur ve vicdanına sığdıramadığı hiç bir işi yapmaz kazancını almaz. 

 

 


Aile İşi 12. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Aile İşi 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Mayıs 2016, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Aile İşi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Özgür Evren Heptürk tarafından kaleme alınan, Pelin Akil, Ufuk Özkan, Füsun Demirel, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Can Bonomo gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Aile İşi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Aile İşi Oyuncuları

Ufuk Özkan kimdir?
Ufuk Özkan
Füsun Demirel kimdir?
Füsun Demirel
Pelin Akil  kimdir?
Pelin Akil
Can Bonomo kimdir?
Can Bonomo
Hasibe Eren kimdir?
Hasibe Eren
Murat Akkoyunlu kimdir?
Murat Akkoyunlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları