Ah Nerede Fragmanı

Ah Nerede, Yeşilçam'ın unutulmaz filmi 'Ah Nerede'den uyarlanan, Star TV'de izleyiciyle buluşan Türk yapımı televizyon dizisidir. Orjinal hikayesi Sadık Şendil'e ait olan yapımın dizi senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli kaleme alıyor. 10. Ev Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise Bülent İşbilen üstleniyor.

Ah Nerede; Bursalı bir toprak ağasının İstanbul'da okuyan 3 oğlunun maceralarını ekrana getiriyor.  3 oğlundan büyük olanı Ferit, Tıp fakültesinde okuyan, yakışıklı ve çapkın biridir, diğer iki kardeşi ise Murat, Eczacılık okurken aynı zamanda kumar âlemine, Ömer ise Mühendislik okurken öğrenci eylemlerine gönül verir, Ferit kız peşinde koşar. Birsürü sevgili yapmış Ferit bir gün Zehra ile karşılaşır ona ilk görüşte aşık olur fakat çapkınlıkları ortaya çıkınca Zehra'ya olan aşkı konusunda kimseyi inandıramaz. Zehra Aşkına inanmışken, Ferit'in diğer sevgilileri ortaya çıkınca olanlar olur. Zehra Ferit'ten ayrılır, diğer kızlarla bir olur Ferit'ten birlikte intikam almaya çalışırlar.

Oktay Çubuk ve Nil Keser'in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Tarık Papuçcuoğlu, Ayşe Kökçü, Samet Kaan Kuyucu, Korhan Herduran, Melis Özçimen, Asena Keskinci, Derya Alabora, Bala Atabek, Batuhan Sert, Alper Utku Ateş, Mustafa Bademoğlu, Ahsen Türkyılmaz, Berfe Sancak ve Orhan Eşkin gibi isimler yer alıyor.

Ah Nerede Oyuncuları

Ah Nerede . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bülent İşbilen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Star Tv

Ah Nerede Son Bölüm Fragmanı

1