Ah Nerede 7. Bölüm Fragmanı

Ah Nerede 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Bülent İşbilen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
19 Ağustos Cuma
Oyuncular
Oktay Çubuk, Nil Keser

Bu fragman 1.623 kez izlendi.

Ah Nerede Konusu

Ah Nerede, Yeşilçam'ın unutulmaz filmi 'Ah Nerede'den uyarlanan, Star TV'de izleyiciyle buluşan Türk yapımı televizyon dizisidir. Orjinal hikayesi Sadık Şendil'e ait olan yapımın dizi senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli kaleme alıyor. 10. Ev Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise Bülent İşbilen üstleniyor.

Ah Nerede; Bursalı bir toprak ağasının İstanbul'da okuyan 3 oğlunun maceralarını ekrana getiriyor.  3 oğlundan büyük olanı Ferit, Tıp fakültesinde okuyan, yakışıklı ve çapkın biridir, diğer iki kardeşi ise Murat, Eczacılık okurken aynı zamanda kumar âlemine, Ömer ise Mühendislik okurken öğrenci eylemlerine gönül verir, Ferit kız peşinde koşar. Birsürü sevgili yapmış Ferit bir gün Zehra ile karşılaşır ona ilk görüşte aşık olur fakat çapkınlıkları ortaya çıkınca Zehra'ya olan aşkı konusunda kimseyi inandıramaz. Zehra Aşkına inanmışken, Ferit'in diğer sevgilileri ortaya çıkınca olanlar olur. Zehra Ferit'ten ayrılır, diğer kızlarla bir olur Ferit'ten birlikte intikam almaya çalışırlar.

Oktay Çubuk ve Nil Keser'in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Tarık Papuçcuoğlu, Ayşe Kökçü, Samet Kaan Kuyucu, Korhan Herduran, Melis Özçimen, Asena Keskinci, Derya Alabora, Bala Atabek, Batuhan Sert, Alper Utku Ateş, Mustafa Bademoğlu, Ahsen Türkyılmaz, Berfe Sancak ve Orhan Eşkin gibi isimler yer alıyor.


Ah Nerede 7. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ah Nerede 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 19 Ağustos 2022, Cuma akşamı yayınlanacak. Ah Nerede yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Kübra Sülün , Meryem Demirli tarafından kaleme alınan, Oktay Çubuk, Nil Keser gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ah Nerede dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ah Nerede Oyuncuları

 

Son Eklenen Dizi Fragmanları