Ağlatan Dans 4. Bölüm Fragmanı

Ağlatan Dans 4. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Hakan Kurşun
Yapım
2014 / Türkiye
Yayın Tarihi
25 Haziran Çarşamba
Oyuncular
Öykü Çelik, Kıvanç Kasabalı, Arsen Gürzap, Levent Tülek, Ayten Uncuoğlu, Mehmet Ulay, Ümit Yesin, Toygun Ateş

Bu fragman 8.505 kez izlendi.

Ağlatan Dans Konusu

Ağlatan Dans, ilk bölümü ile 2014 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Murat Gürvardar tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kurşun yer almaktadır. Macera türündeki dizi, atv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Öykü Çelik bulunan Ağlatan Dans dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Öykü Çelik, Kıvanç Kasabalı, Arsen Gürzap, Levent Tülek, Ayten Uncuoğlu, Mehmet Ulay, Ümit Yesin, Toygun Ateş gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Ağlatan Dans 4. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ağlatan Dans 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 25 Haziran 2014, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Ağlatan Dans yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Murat Gürvardar tarafından kaleme alınan, Öykü Çelik, Kıvanç Kasabalı, Arsen Gürzap, Levent Tülek, Ayten Uncuoğlu, Mehmet Ulay, Ümit Yesin, Toygun Ateş gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ağlatan Dans dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ağlatan Dans Oyuncuları

Arsen Gürzap kimdir?
Arsen Gürzap
Mehmet Ulay kimdir?
Mehmet Ulay
Öykü Çelik kimdir?
Öykü Çelik
Ayten Uncuoğlu  kimdir?
Ayten Uncuoğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları