Ağlama Anne 5. Bölüm Fragmanı

Ağlama Anne 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Feride Kaytan
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
04Kasım Pazar
Oyuncular
Özlem Yılmaz, Sezin Akbaşoğulları, Ekin Mert Daymaz, Cansel Elçin, Birce Akalay

Bu fragman 5.229 kez izlendi.

Ağlama Anne Konusu

Süreç Film aracılığı ile İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu tarafından yapılan Ağlama Anne dizisinin yönetmen koltuğunda Gümüş, Karayılan, Acemi Cadı, Meryem gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen Feride Kaytan yer alıyor. Bu harika yapımın senaryosu, Serdar Oğuz tarafından kaleme alınmakta.

Oyuncu kadrosunda; Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora, Turgay Kantürk, Nihal Koldaş ve Hüseyin Soysalan gibi adını duyurmuş oyuncuların yer aldığı dizi 07 Ekim Pazar akşamı ilk bölüm ile izleyiciyle buluştu.

AĞLAMA ANNE KONUSU

Alev ve Damla birbirine zıt iki kız kardeştir. Üniversite yıllarında Adnan ile yaptığı bir gecelik hata sonucunda hamile kalan Alev, çocuğunu kollarına aldığında öldürmek ister. Damla ise daha hayatının baharında 18 yaşındayken ablasının bebeğini evlat edinir. Bu sırada Alev hapse girmiştir. Damla, evlatlık olduğunu, annesi değil teyzesi olduğunu bir kez bile Zeynep'e söylemez. Taki Alev hapisten çıkıp, Adnan'ın babası öldüğünü zannettiği torununun yaşadığını oğlunun öğrenmesini engellemeye çalışana dek.

AĞLAMA ANNE OYUNCULARI

Birce Akalay (Alev Fırıncıoğlu)

Alev, gençlik yıllarında Adnan ile yaptığı bir gecelik hatanın sonucunu hamile kalarak öder. Henüz lisede olduğundan bebeği aldıramaz. Kürtaj süresi de geçince bebeği okulun tuvaletinde gizlice doğurur ve onu çöpe atar. Ancak bebek beklenmedik bir şekilde yaşıyordur. Bebeğini öldürmeye teşebbüsten bir anda kendisini hapiste bulur.

Özlem Yılmaz (Damla Fırıncıoğlu)

Damla, daha 18 yaşındayken kardeşinin kimden olduğunu bilmediği bebeğini evlat edinir. Anneliğin doğurmak ve sütünü vermek olmadığını hayatını adayarak büyüttüğü kızı Zeynep'i yetiştirirken herkese göstermiştir. Ailesi babası belli olmayan Zeynep'i kendilerine ait görmemiş, her fırsatta Damla'yı dışlamıştır.

Cansel Elçin (Adnan Alan)

Adnan, 20 li yaşlarının başında Alev ile bir tatilde yolu kesişmiş ve alkolün de etkisiyle tek gecelik bir ilişki yaşamıştır. Sabah uyandığında hatasının farkına vararak oradan ayrılmış ve birkaç gün içinde okumak için Amerikaya gitmiştir. Yıllarca tek gecelik ilişkisinden çocuğu olduğu bilmeden yaşamış, yıllar sonra kendine bir hayat kurmuştur. Bir gün yolları Damla ile kesişene kadar.

Sezin Akbaşoğulları (Özlem Alan)

Özlem; annesiz büyümüş, dışarıdan harika gözüken ancak içerisinde intihara meyilli ve değişken ruh haline sahip,  tüm hayatını kocası Adnan'a endexli yaşayan ve onu sadece Adnan'ın görmesini isteyen saplantılı biridir.

Selim Bayraktar (Ali Osman)

Ali Osman; yokluktan gelerek Anne ve babası olmadan kendisini eğitmiş, sözünün hatırı sayılır büyüklükte bir işadamı olmuştur. Kâti prensipleri vardır ve hayatta herkese karşı mesafelidir. Tek bir kişinin bir sözü onu yerle bir eder. Alev onun en büyük zaafıdır.

Ekin Mert Daymaz (Mert Bayer)

Mert; Özlemin erkek kardeşidir. Babasının onun için çizdiği yolu istemeyerek kendisi için en iyisi olduğunu düşündüğü sanat tarihi okumaya karar verir. Aynı Zamanda Zeynep'in en yakın arkadaşı olacaktır. Zeki ve başarılı Mert'in Zeynep için yapmayacağı şey yoktur.

Aslıhan Malbora (Zeynep Fırıncıoğlu)

Zeynep; Alev'in öldürmek için çöpe attığı hayata şans eseri tutunan bir bebektir. Onu büyüten annesi Damla'yı öz annesi olarak bilektedir. Babasının annesi kendisine hamileyken öldüğünü bilmektedir. Üniversitede Edebiyat bölümünü tam burslu olarak okuyan zeki ve pozitif düşünen, karıcayı bile incitemeyecek kadar naif yürekli bir kızdır.

Turgay Kantürk (Çetin Alan)

Çetin; Adnan'ın babasıdır. Yıllarca Zeynepten haberdar olamamış, varlığı öğrendiği ilk andan itibaren oğlunun hayatına girmesini engellemeye çalışan bencil bir adamdır.  


Ağlama Anne 5. Bölüm Özeti


atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ağlama Anne 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Kasım 2018, Pazar akşamı yayınlanacak. Ağlama Anne yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Esin Gök tarafından kaleme alınan, Özlem Yılmaz, Sezin Akbaşoğulları, Ekin Mert Daymaz, Cansel Elçin, Birce Akalay gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ağlama Anne dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ağlama Anne Oyuncuları

Cansel Elçin kimdir?
Cansel Elçin
Birce Akalay kimdir?
Birce Akalay
Özlem Yılmaz kimdir?
Özlem Yılmaz
Sezin Akbaşoğulları kimdir?
Sezin Akbaşoğulları
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları