Ağır Roman 5. Bölüm Fragmanı

Fragmanı Mevcut Değil
Ağır Roman 5. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Metin Balekoğlu
Yapım
2012 / Türkiye
Yayın Tarihi
01 Kasım Perşembe
Oyuncular
Tamer Tıraşoğlu, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, Onur Saylak, Erkan Bektaş, Sumru Yavrucuk, Macit Koper

Bu fragman 7.026 kez izlendi.

Ağır Roman Konusu

Ağır Roman, ilk bölümü ile 2012 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Murat Lütfü, Yıldız Tunç tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Star Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Tamer Tıraşoğlu bulunan Ağır Roman dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Tamer Tıraşoğlu, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, Onur Saylak , Erkan Bektaş, Sumru Yavrucuk, Macit Koper gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Ağır Roman 5. Bölüm Özeti


Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Ağır Roman 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 01 Kasım 2012, Perşembe akşamı yayınlanacak. Ağır Roman yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Murat Lütfü, Yıldız Tunç tarafından kaleme alınan, Tamer Tıraşoğlu, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, Onur Saylak , Erkan Bektaş, Sumru Yavrucuk, Macit Koper gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ağır Roman dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Ağır Roman Oyuncuları

Murat Daltaban kimdir?
Murat Daltaban
Erkan Bektaş kimdir?
Erkan Bektaş
Sumru Yavrucuk kimdir?
Sumru Yavrucuk
Özge Özpirinçci kimdir?
Özge Özpirinçci
Onur Saylak kimdir?
Onur Saylak
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları