Adını Kalbime Yazdım Fragmanı

Adını Kalbime Yazdım dizisi Focus Film tarafından Metin Balekoğlu yönetmenliğinde yapılmıştır. Dizinin senaryosu yönetmenliğini de kendisinin yaptığı Metin Balekoğlu'na aittir. Çekimleri Mardin'de yapılan dizinin başrollerinde Erkam Aydar, Serhan Yavaş, İpek Karapınar, Meltem Miraloğlu, Tolga Güleç, Emel Göksu yer alıyor. 

Dizi Show Tv kanalında 15 bölüm devam etmiştir. 

ADINI KALBİME YAZDIM KONUSU

Ömer ve Leyla İstanbul'da büyük bir aşkla birbirlerine bağlanmıştır. Ömer Mardinli'dir. Daha Küçükken kendisini ait hissetmediği o topraklardan kaçmak hayalidir. büyüdüğünde İstanbul'a gelir. Okur, ve Leyla'ya aşık olur. Hayatlarının en güzel günlerini yaşadıkları zamanlarda Ömer'in karşısına Halil Pehlivanın intikam için körüklediği adına'da Töre dediği  şey çıkar. 

Ömer'in Töre ile Leyla arasında verdiği mücadele ve iki aile arasında yapılan kısa süreli İttifak ikili arasındaki aşkı cehenneme çevirir. 

ADINI KALBİME YAZDIM OYUNCU KADROSU

Ömer Bozbey ( Serhan Yavaş)

Ömer Bozbeylerin küçük oğlu, varisi ailenin adıyla övündüğü tekkişi. Okumuş ve İstanbul'a gitmiş . abisinin yaptıkları onun önüne töre diye çıkmış. Tek aşkı olan Leyla ile aralarında bomba gibi düşmüş ve ikisinin hayatını da cehenneme çevirmiştir. 

Leyla ( İpek Karapınar)

Leyla İstanbulludur. Ömer'i çok sever. Büyük ve masum sandıkları aşklarının üzerine Töre düşer. Leyla Vazgeçmez. Ömer ise Leyla için canını bile ortaya koyar. 

Adını Kalbime Yazdım Oyuncuları

Adını Kalbime Yazdım . Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Metin Balekoğlu
Yapım
2013 / Türkiye
Yayınlandığı Kanal
Show Tv

Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm Fragmanı

1 2 »