Adını Feriha Koydum 24. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum 24. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Merve Girgin
Yapım
2011 / Türkiye
Yayın Tarihi
24 Haziran Cuma
Oyuncular
Metin Çekmez, Çağatay Ulusoy, Melih Selçuk

Bu fragman 101.422 kez izlendi.

Adını Feriha Koydum Konusu

Adını Feriha Koydum  Show Tv ekranlarında, Barış Yöş'ün yönetmenliğinde, Melis Civelek tarafından kaleme alınan dizi 2011 yılında başladı toplam iki sezon ile 1 yıl sonra son buldu. 

Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy başrolleri paylaşırken diğer oyuncular ise şöyle; Vahide Perçin, Metin Çekmez, Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Yusuf Akgün, Barış Kılıç, Sedef Şahin, Melih Selçuk, Ahu Sungur, Eray Özbay, Murat Onuk, Türkü Turan.

ADINI FERİHA KOYDUM KONUSU

Feriha annesinin ve babasının kapıcılıktan kazandığı üç kuruş ile ve bir kapıcı dairesinden evde çalışarak, istanbulun en iyi üniversitelerinden birini burslu olarak kazanmıştır.  

Feriha okula başladığı ilk gün, kendisini herkese zengin olarak tanıtır. Ailesinin yaptığı işten utanır. Ortama ayak uydurması gereklidir ve arkadaşları ile gece kulübüne gider. orada tanıştığı zengin ve yakışıklı arkadaşının ilgisinden hoşalanır. Söylediği yalandan geri dönemez. Emir'e gün geçtikçe sırılsıklam aşık olmuştur. Nitekim Emir'de öyle. Aşk bacayı sarpa sararken Feriha iyice yalanlara batar.  Bir Süre sonra Feriha'nın yalanları ortaya çıkar. Emir'in zengin takımı arkadaşları sayesinde Feriha'nın başına gelmeyen kalmaz. Birde annesinin evini temizlediği Sanem'in üvey kızı Cansu'da  Emir'e aşık olmuşken. 

Dizinin ikinci sezonunda Feriha karakteri sözleşmesi bittiğinden karakter gereği vefat etmiş ve dizinin adı Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu olarak devam etmiştir. 

ADINI FERİHA KOYDUM OYUNCULARI

Feriha Yılmaz Sarrafoğlu (Hazal Kaya)

Feriha; Annesi, babası, abisi ve yengesi ile bir kapıcı dairesinde yaşar. Özel bir üniversiteyi burslu olarak kazanmıştır. Gittiği okulda Gecelerin Veliahtı olarak adlandırılan Emir Sarrafoğluna aşık olur. Daha sonraki bölümlerde ailesinin karşı çıkmasına rağmen Emir Sarrafoğlu ile gizlice evlenir.

Emir Sarrafoğlu (Çağatay Ulusoy)

Emir; Zengin, gece hayatını çok seven, kızlarla arası fazla samimi olan fazlasıyla yakışıklı bir gençtir. Anne babası ayrılmış Emir kendi cumhuriyetini kurmuştur. Feriha'nın kim olduğunun önemi olmadan ona sonsuz aşık olmuştur. Feriha için ailesinden vazgeçmiş ve önüne çıkan her engelde onun için savaşmıştır.

Zehra Yılmaz (Vahide Perçin)

Zehra, Ferihanın annesidir. Oturdukları apartmanın kapıcılığı, temizliği ve bakımı eşi ile kendisine aittir. Bu güne kadar günahtan hep kaçınmış ve yalana karşı çocuklarını izole yetiştirmeye çalışmıştır. 


Adını Feriha Koydum 24. Bölüm Özeti


Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adını Feriha Koydum 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 24 Haziran 2011, Cuma akşamı yayınlanacak. Adını Feriha Koydum yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Meral Oktay tarafından kaleme alınan, Metin Çekmez, Çağatay Ulusoy, Melih Selçuk gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adını Feriha Koydum dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adını Feriha Koydum Oyuncuları

Çağatay Ulusoy
Çağatay Ulusoy
Metin Çekmez
Metin Çekmez
Melih Selçuk
Melih Selçuk
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları

Kalp Yarası 24. Bölüm Kalp Yarası24. Bölüm
 
296 kez izlendi.
Teşkilat 26. Bölüm Teşkilat26. Bölüm
 
235 kez izlendi.
Masumlar Apartmanı 51. Bölüm Masumlar Apartmanı51. Bölüm
 
225 kez izlendi.
Destan 4. Bölüm Destan4. Bölüm
 
303 kez izlendi.
Sadakatsiz 42. Bölüm Sadakatsiz42. Bölüm
 
420 kez izlendi.
Kardeşlerim 32. Bölüm Kardeşlerim32. Bölüm
 
1.175 kez izlendi.
Elkızı 8. Bölüm Elkızı8. Bölüm
 
1.219 kez izlendi.
Sana Söz 6. Bölüm Sana Söz6. Bölüm
 
738 kez izlendi.
Elbet Bir Gün 6. Bölüm Elbet Bir Gün6. Bölüm
 
102 kez izlendi.