Adım Farah 19. Bölüm Fragmanı

Adım Farah 19. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Recai Karagöz
Yapım
2023 / Türkiye
Yayın Tarihi
04 Kasım Cumartesi
Oyuncular
Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli

Bu fragman 474 kez izlendi.

Adım Farah Konusu

Yabancı bir dizi olan La Chica Gue Limpia adlı yapımdan 03 Medya tarafından uyarlanan Adım Farah Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Dram- Gerilim- Aşk türünde ele alınan dizi, Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur tarafından kaleme alınmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken yapımcılığını ise Saner Ayar yapmaktadır. 2023 sezonunda yayınlanan ve seyirciyle bulunan dizi de Demet Özdemir ve Engin Akyürek başrolleri paylaşmaktadır. İstanbul'da çekimleri süren dizi yabancı bir kadının başka bir ülkede zor şartlar altında yaşamasını ve bu sırada karşısına çıkan olayları ele almaktadır. Dizi ilk bölümüyle 1 Mart 2023 Çarşamba akşamı Fox Tv'de seyirciyle buluşmuştur.

Adım Farah Konusu Nedir?

03 Medya tarafından hazırlanan ve yabancı bir dizi olan La Chica Gue Limpia'dan Fox Tv için uyarlanan Adım Farah 2023 sezonunda yayına giren dizilerden biridir. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu dizi dram ve romantik türündedir. Dizide başka bir ülkeden kaçarak Türkiye'ye gelen ve çocuğunun sağlığı için uğraşan Farah Erşadin'in ve çevresinde olanların hikayesi ele alınmaktadır. Farah Erşadi hasta olan çocuğunun tedavisi için kaçarak Türkiye'ye gelmiş ve burada temizlikçilik yapmaya başlamıştır. Temizlik yaptığı bir evde istemeden şahit olduğu bir cinayet bütün hayatını değiştirecektir. Mafyanın adamı olan Tahir Lekesiz ile bu cinayet sonucu tanışan Farah ve Tahir arasında romantik bir ilişki başlarken aynı zamanda yaşananlar hikayenin yol haritasını belirlemektedir. Farah'ın şahit olduğu cinayet sonrası hiçbir şey onun için eskisi gibi olmayacaktır.

Adım Farah Oyuncuları Kimler?

03 Medya tarafından Fox Tv için hazırlanan ve Recai Karagöz'ün çektiği Adım Farah'ın kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer almaktadır. Dizinin başrolünde Demet Özdemir (Farah Erşadi) ve Engin Akyürek (Tahir Lekesiz) yer almaktadır. Dizide yer alan diğer oyuncular ise

Fırat Tanış (Mehmet Koşaner)

Senan Kara (Vera Akıncı)

Lale Başar (Perihan Koşaner)

Oktay Çubuk (Kaan akıncı)

Mert Doğan (Bekir)

Derya Pınar Ak (Gönül Koşaner)

Kemal Burak Alper (İlyas)

Rastin Paknahad (Kerimşah)

Ali Sürmeli (Orhan Koşaner)

Mustafa Avkıran (Ali Galip) ve

Alper Türedi (Hamza) şeklinde sıralanmaktadır.


Adım Farah 19. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adım Farah 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 04 Kasım 2023, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Adım Farah yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur tarafından kaleme alınan, Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk, Mustafa Avkıran,Ali Sürmeli gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adım Farah dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adım Farah Oyuncuları

Engin Akyürek kimdir?
Engin Akyürek
Ali Sürmeli kimdir?
Ali Sürmeli
Fırat Tanış kimdir?
Fırat Tanış
Demet Özdemir kimdir?
Demet Özdemir
Lale Başar kimdir?
Lale Başar
Mustafa Avkıran kimdir?
Mustafa Avkıran
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları