Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı

Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Taner Akvardar
Yapım
2018 / Türkiye
Yayın Tarihi
12 Mayıs Cumartesi
Oyuncular
Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Seda Güven, Hakkı Ergök, Zeynep Çamcı

Bu fragman 4.730 kez izlendi.

Adı Zehra Konusu

Fox Tv kanalının sevilen dizisi Adı: Zehra, kısa süre önce seyircisi ile buluştu. İlk bölümü ile seyirci karşısına çıkan Adı: Zehra dizisi kısa sürede sevilen diziler arasında yer almayı başardı. Her Cumartesi günü Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam eden Adı: Zehra dizisi, çekimlerine New York ve Almanya'da başlamıştı. Çekimlere İstanbul'da devam edeceklerini belirten oyuncular yeni projeleri için oldukça umutlu. Ailesinin namusları uğruna hiçe saydıkları kızı Zehra, uzun süredir kayıp olan Hande'nin yerine geçerek yeni ailesi ile İstanbul'a döner. Zehra, aşına gelen bu olaylar esnasında ne kadar büyük adımlar attığının farkına bile varamadan aklında türlü sorular oluşmaya başlamıştır? Bir anne kızını nasıl bir başkasına benzetebilir? Hande nerede? Hande'nin ailesi nasıl gizli bir işin içerisinde? Tüm bu soruların yanıtını ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Tüm bunların yanı sıra gerçek ailesini merak etmeye devam eden Zehra, babası ve abisinden de kaçmak için türlü yollara başvurmaktadır. 

Başrollerinde Hande Kurdoğlu, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu Adı: Zehra dizisi, her Cumartesi 20:00'de Fox Tv ekranlarında!

Adı: Zehra dizisi karakterleri


Zehra Şimşek (Hande Kurdoğlu); Frankfurt'ta dünyaya gelen Zehra, İstanbullu bir ailenin kayıp kızlarının yerine geçerek hayatının tamamen değişmesine neden olmuştur.

Serkan Kurdoğlu (Alican Yücesoy); Hande'nin abisi Serkan, oldukça egoist bir kişiliktir. Duygusuz ve sert tavrı ile karşımıza çıkan Serkan Kurdoğlu, aynı zamanda Kurdoğlu ailesinin göz bebeği iş adamıdır.

Şule Kurdoğlu (Hatice Aslan); Serkan ile Hande'nin annesi olan Şule, yeri geldiğinde sevgi dolu olabilir ancak çoğu zaman ailesi için sert ve acımasızdır.

Kadir Keltikli (İnanç Konukçu); Hırslı ve fırıldak zekası ile tanınan Kadir, Zehra'nin kalbini derinden etkileyecektir.

Ceren Kurdoğlu (Seda Güven); Serkan Kurdoğlu'nun eşidir. Kendisini çevresindeki en zeki kişi olarak görmekte. 


Adı Zehra 12. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adı Zehra 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mayıs 2018, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alınan, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, İnanç Konukçu, Seda Güven, Hakkı Ergök,Zeynep Çamcı gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adı Zehra dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adı Zehra Oyuncuları

Hatice Aslan kimdir?
Hatice Aslan
Alican Yücesoy kimdir?
Alican Yücesoy
Seda Güven kimdir?
Seda Güven
Zeynep Çamcı kimdir?
Zeynep Çamcı
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları