Adı Sevgi 3. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 3. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Sadullah Celen
Yapım
2022 / Türkiye
Yayın Tarihi
27 Mart Pazar
Oyuncular
Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Hande Kaptan, Mehtap Bayri, Lara Domaç, Kürşat Demir, Cenk Hakan Köksal, Ece Koroğlu, Okday Korunan, Bora Kırkım, Ozan Güçlü

Bu fragman 2.097 kez izlendi.

Adı Sevgi Konusu

Adı Sevgi, Koliba Film'in Atv ekranları için hazırladığı dram türündeki televizyon dizisidir. ''Asla Yalnız Yürümeyeceksin'' sloganıyla yola çıkan dizinin başrollerini Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş paylaşmaktadır.

Sadullah Celen'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu ise Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura tarafından kaleme alınmaktadır.

ADI SEVGİ OYUNCULARI

Adı Sevgi dizisinin başrolünü yine Atv'de yayınlanmış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Alpaslan karakteriyle büyük beğeni toplayan Yunus Emre Yıldırımer ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Feride karakteriyle kendini göstermeyi başaran Gizem Güneş paylaşıyor. Ayrıca dizide Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler, Bora Kırkım, Ozan Güçlü ve Berfu Öngören gibi başarılı oyuncularda yer alıyor.

ADI SEVGİ KONUSU

Adı Sevgi, kararlı, fedakar ve bir o kadar da mesleğine aşık olan Elif öğretmenin, Sarpça kasabasına atandıktan sonra karşılaşacağı zorlukları ve ailelerde yaratacağı değişimi konu aluyor.

Elif öğretmenin Sarpça kasabasına gelişi tüm bölge sakinleri için önemli bir dönüm noktası olur. Bölgede çocukların nasıl şartlarda yetiştirildiğini ve aileleri tarafından hangi zorluklarla karşı karşıya kaldığını iyi bilen Elif öğretmenin dikkatini öğrencisi Zeynep çeker. Ailesi tarafından evlenmeye zorlanan Elif için bölgenin zengin ailelerinden biri olan Baykara ailesinin karşısına dikilir. Ailenin vehiahdı Volkan ve Sarpça'ya karşı tek başına savaşa girmiştir.

Elif öğretmen çocukların makus talihini değiştirmek için girdiği mücadelede tanışacağı Emir Baykara en büyük destekçisi olur. 

ADI SEVGİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Adı Sevgi dizisi İstanbul'da çekiliyor. Dizinin çekimleri için Beykoz, Beşiktaş, Galata, Çatalca ve Şile gibi semtler kullanılıyor.


Adı Sevgi 3. Bölüm Özeti


Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adı Sevgi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 27 Mart 2022, Pazar akşamı yayınlanacak. Adı Sevgi yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Filiz Alpgezmen, Murat Can Tura tarafından kaleme alınan, Yunus Emre Yıldırımer,Gizem Güneş,Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Hande Kaptan, Mehtap Bayri, Lara Domaç, Kürşat Demir, Cenk Hakan Köksal,Ece Koroğlu, Okday Korunan, Bora Kırkım, Ozan Güçlü gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adı Sevgi dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adı Sevgi Oyuncuları

Yunus Emre Yıldırımer kimdir?
Yunus Emre Yıldırımer
Hande Kaptan kimdir?
Hande Kaptan
Mehtap Bayri kimdir?
Mehtap Bayri
Fatih Al kimdir?
Fatih Al
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları