Adı Mutluluk 13. Bölüm Fragmanı

Adı Mutluluk 13. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Erol Özlevi
Yapım
2015 / Türkiye
Yayın Tarihi
16 Eylül Çarşamba
Oyuncular
Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Dilara Aksuyek

Bu fragman 5.016 kez izlendi.

Adı Mutluluk Konusu

Fox Tv'de yayın hayatına başlayan Adı Mutluluk dizisi Süreç Film etiketi taşıyor. 2015 yılında ekranlarda görmeye başladığımız dizinin yönetmenliğini Erol Özlevi yaptı. Aksel Bonti ve Hakan Bonomo ikilisi senaryoya imzasını atan isimler. Adı Mutluluk dizisi bünyesinde Ezgi Eyüpoğlu, Kaan Yıldırım, Ceyhun Yıldırım, Zeynep Bastık, Aslı Bekiroğlu, Orçun İynemli, Dilara Akyürek, Yağızcan Konyalı gibi oyuncuları barındırdı.

İlk bölümünü 23 Haziran 2015 tarihinde izlediğimiz Adı Mutluluk dizisi 14 bölüm devam etti. 13 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan bölümüyle ekranlardaki ömrünü tamamladı.

Adı Mutluluk dizisi konusu

Kumsal, sürekli iplerin kendi elinde olmasını isteyen babası Rıfat ve üvey annesiyle birlikte İzmir, Çeşme'de yaşamaktadır. Annesi, Kumsal ve babasını yıllar önce terk etmiştir. Bu durum Kumsal'ın babasını öfkeli ve kontrolcü bir adam haline getirmiştir. Lise mezuniyetinin ardından üniversite tercih zamanı gelir. Babası kızının kendisine yakın olmasını, İzmir'de mimarlık fakültesinde okumasını istemektedir. Sürekli babasının istediği şeyleri yapan Kumsal, kendi yolunu çizme zamanı geldiğini düşünerek tercihlerine İstanbul'daki üniversiteleri yazar. Sonuçlar açıklandığında kızının İstanbul'daki bir üniversiteyi kazandığını öğrenen Rıfat büyük bir öfkeyle kızını azarlar. Ancak çoktan Kumsal kararını vermiştir ve yolundan dönmeye de niyeti yoktur. Babasının tüm engellemelerine rağmen evden kaçarak kendini İstanbul yollarına atar. Çeşme'de tanıştığı Batu'da bu yolculukta ve İstanbul'da Kumsal'ın yoldaşı olacaktır.

İstanbul'da yepyeni bir hayat Kumsal'ı karşılar. Babası onu kontrol etmek istediği küçük bir kız çocuğu olarak görse de Kumsal bundan çok daha fazlasıdır. Adımlarını kimsenin desteği olmadan atabilen, kararlı bir gençtir. Artık acı, tatlı, doğru ve yanlış ya da her neyse Kumsal'ın kendi aldığı kararlar doğrultusunda yaşanacaktır.

Adı Mutluluk dizisi karakterleri

Kumsal Güçlü (Ezgi Eyüpoğlu)

Sorumluluklarının bilincinde olan Kumsal, girdiği ortamlarda hep öne çıkmayı bir şekilde başarmaktadır. Güzelliğine rağmen en çok zeki ve çalışkan kişiliğiyle öne çıkmaktadır. Her şeyi iyi yönüyle görmeyi seçer buna insanlar da dahil. Ancak yeni hayatı bazı gerçekleri Kumsal'a bir tokat misalı çarpacaktır. Özgürlüğü seçerek babasını karşısına almış ve üniversite eğitimi için İstanbul'a gelmiştir. 

Batu Değirmeni (Kaan Yıldırım)

Kumsal için söylenenlerin tam tersini Batu için söyleyebiliriz. Serserilikten derslerine ayıracak vakti olmamıştır. Her şeye rağmen bir şekilde liseden mezun olur. Duygularını insanlara açık etmekten kaçınır. Annesine düşkün bir çocuktur, ona duyduğu kıymetin haddi hesabı olamaz. Kumsal'a yeni yolculuğunda yoldaşlık edecek kişi Batu'dur. 


Adı Mutluluk 13. Bölüm Özeti


Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adı Mutluluk 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 16 Eylül 2015, Çarşamba akşamı yayınlanacak. Adı Mutluluk yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Aksel Bonfil, Hakan Bonomo, tarafından kaleme alınan, Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu, Dilara Aksuyek gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adı Mutluluk dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adı Mutluluk Oyuncuları

Kaan Yıldırım kimdir?
Kaan Yıldırım
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları