Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı

Adı Efsane 7. Bölüm Fragmanı Fragmanı
Yönetmen
Devrim Yalçın
Yapım
2017 / Türkiye
Yayın Tarihi
11 Mart Cumartesi
Oyuncular
Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer

Bu fragman 5.443 kez izlendi.

Adı Efsane Konusu

İlk bölümü 28 Ocak 2017 tarihinde Kanal D'de yayınlanan dizinin yapımcılıklarını Müge Turalı Pak ve Elif Ayşe Durmaz üstlenmiştir. Dizide yönetmen olarak yer alan kişiyse Devrim Yalçın olmuştur. İki sezon ekranlarda kalan Adı Efsane'nin başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Almila Ada yer almıştır. İlk sezonun bitmesiyle Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in diziden ayrılma kararı almıştır. Bu durum dizinin yapı değiştirmesine neden oldu. Adı Efsane dizisi ikinci sezonda tamamen genç karakterlerin başından geçenleri anlatan bir dizi haline gelmiştir.

Adı Efsane dizisinin konusu

Tarık Aksoy gençlik yıllarında başarılı bir basketbol oyuncusudur. Ancak yaşadığı talihsiz bir sakatlık sonucu basketboldan emekli olmuştur. Hayatının kontrolünü yitiren Tarık'ın yaptığı hatalar karısını kaybetmesine yol açmıştır. Geriye sadece kızları kalmıştır ancak onların velayetini de teyzeleri alınca yıkılan Tarık, artık daha sorumluluk sahibi bir baba olması gerektiğini fark eder. Kızlarına değiştiğini ispatlamak için hayatını yeniden şekillendirir. Liselerarası basketbol turnuvasına hazırlanan bir lisenin basketbol takımının koçluğunu yapmaya başlar. Kızlarının velayetini almak için elinden geleni yapmak zorundadır.

Adı Efsane oyuncuları ve karakterleri

Tarık Aksoy - Erdal Beşikçioğlu

Eski bir basketbol oyuncusudur ancak yaşadığı sakatlık onu sevdiği spordan ayırır. Bu sakatlık hayatının dönüm noktalarından birisi haline gelir. Eşini kaybetmesi ise tam anlamıyla hayata küsmesine neden olur. Tüm bunlar olurken kızları da avuçlarından kayıp gitmiştir. Büyük pişmanlıkları olsa da bunları düzeltmesi gerektiğinin farkındadır.

Berna Öğretmen - Gökçe Bahadır

Tarık'ın koçluğunu yaptığı lisenin edebiyat öğretmenidir. Tarık ile nefretle başlayan ilişkisi zamanla aşka dönüşecektir. Prensip sahibi bir öğretmen olan Berna, öğrencilerinin daha iyi bir geleceği olması için çabalamaktadır.

Seçil Karahan - Rojda Demirer

Tarık'ın ölen eşinin kardeşidir. Tarık'a karşı büyük bir nefret besleyen Seçil, bu sebepten ötürü yeğenlerini ondan uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak ona beslediği bu nefretin arkasında hiç dillendiremediği bir sebep vardır. Kontrolcü bir kişiliktir.

Hakan Şahin - Cem Yiğit Üzümoğlu

Asi ruhlu bir çocuk olan Hakan, Tarık'ın koçluğunu yaptığı takımın kaptanıdır. Aile içinde yaşanan sorunlardan basketbol oynayarak kaçmaktadır. Sokaklarda kaybolup gidebilecek bir gençken basketbol sayesinde hayatını düzene sokabilmiştir. Arkadaşları onun her şeyidir. Onlarla kuvvetli bir bağı vardır.

Melis Aksoy - Almila Ada

Melis, çocukluğu boyunca babasına güvenmiş ancak sürekli babası tarafından yarı yolda bırakılmıştır. Bu nedenle babasına kızgındır ve kırgındır. Tüm bunlara rağmen içten içe yeniden babasına güvenmek ister. 

 


Adı Efsane 7. Bölüm Özeti


Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Adı Efsane 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mart 2017, Cumartesi akşamı yayınlanacak. Adı Efsane yeni bölüm fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Tunus Taşçı tarafından kaleme alınan, Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Adı Efsane dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde

Adı Efsane Oyuncuları

Rojda Demirer kimdir?
Rojda Demirer
Gökçe Bahadır kimdir?
Gökçe Bahadır
Erdal Beşikçioğlu kimdir?
Erdal Beşikçioğlu
 

Son Eklenen Dizi Fragmanları